استاندار گلستان خطاب به تمامی ادارات و دستگاه‌های دولتی، بانک ها، شهرداری‌ها و موسسات غیردولتی پایان طرح تغییر ساعت کاری در فصل تابستان را اعلام کرد.

طرح تغییر ساعت کاری در فصل تابستان پایان یافت
به گزارش گلستان  24 ؛ در ابلاغ سید مناف هاشمی بهدستگاه‌های اجراییاستان آمده است، با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دمای استان طی روز‌های آتی و حسب تصمیمات متخذه در جلسه مدیریت بحران استان، ساعت کاری تمامی دستگاه‌های اجرایی استان از فردا شنبه ۲۷ مرداد ماه به حالت اولیه بازمی گردد.

به منظور صرفه جویی و اهمیت کاهش مصرف برق رعایت دستگاه‌های اجرایی درخاموش کردن سیستم سرمایشی یک ساعت قبل از پایان وقت اداری، قرار دادن سیستم سرمایشی بر روی درجه رفاه (۲۴ تا ۲۶ درجه) خاموش کردن لوازم برقی غیر ضرور و اضافی و استفاده از نور طبیعی طی ساعت کار، ضروری است.

مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه بر عهده مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان است و مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان عملکرد ادارات و دستگاه‌ها را در این زمینه گزارش خواهد کرد.

در پی گرمای بی سابقه دما و افزایش مصرف انرژی و توجه به صرفه جویی در مصرف انرژی بر اساس دستور استاندار گلستان ساعت کاری ادارات از دهم تیر ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه اعلام شده بود.

انتهای پیام/تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار