فرمانده انتظامی استان از کشف لوازم خانگی احتکار شده به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان گنبدکاووس خبر داد.

کشف ۲۰ میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در گلستان

به گزارش گلستان 24 ؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان گنبدکاووس پس از مدت ها کار اطلاعاتی و تلاش بی وقفه، موفق به کشف انبار دپو لوازم خانگی در این شهرستان شدند.

سردار جاویدان افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در بازرسی از محل مذکور، لوازم خانگی از قبیل یخچال و فریزر، اسپیلت و تلویزیون کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ارزش کالای احتکار شده از سوی کارشناسان بیش از 20 میلیارد ریال برآورد شده است،گفت: در این عملیات یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قانونی شد.

سردار جاویدان با بیان اینکه در چنین وضعیتی وحدت و همدلی همه سازمان ها و از همه مهم تر مشارکت مردم یک ضرورت است، تاکید کرد: مردم، عوامل اخلال در نظام اقتصادی را شناسایی و به مراجع قانونی معرفی کنند.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه برخورد با مخلان امنیت بازار و مفسدان اقتصادی در اولویت برنامه های نیروی انتظامی قرار دارد، به کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار می کنند، هشدار داد و گفت: پلیس با همه توان به مبارزه با محتکران و اخلال گران اقتصادی ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/ تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار