سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان با اشاره به کاهش ۵ درصدی نرخ بیکاری در استان، گفت: همه تلاش دولت در استان این است که کاهش نرخ بیکاری را تثبیت کرده و روند تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری در استان را تسریع کنیم.

کاهش ۵ درصدی نرخ بیکاری در استان گلستان

به گزاش گلستان 24 ؛ محمدحسن پاسوار ظهر امروز در آیین متمرکز افتتاح 661 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان رامیان اظهار داشت: در ابتدای سال آینده همایش سرمایه‌گذاری در استان گلستان برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال 940 میلیارد تومان بودجه برای کلنگ‌زنی یا افتتاح طرح‌های هفته دولت در استان گلستان اختصاص داده شده است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان تصریح کرد: این میزان را به صورت تسهیلات و منابع دولتی به این پروژه‌ها اختصاص داده شده و شاهد رشد 100 درصدی اعتبارات نسبت به سال قبل هستیم.

پاسوار خاطر نشان کرد: امسال نرخ بیکاری در شهرستان رامیان به 8.8 رسید که نسبت به سال گذشته 5 درصد کاهش یافته است

وی یادآور شد: همه تلاش دولت در استان این است که کاهش نرخ بیکاری را تثبیت کرده و روند تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری در استان را تسریع کنیم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: همه  شهرستان‌های استان گلستان ظرفیت مطلوب برای امر گردشگری را دارند اما تا به امروز به علت مانع تراشی‌ها و علت‌های دیگر نتوانسته‌ایم از این مهم به درستی استفاده کنیم.

پاسوار خاطرنشان کرد: باید برای حضور و مشارکت مردم و سرمایه‌گذاران در استان گلستان تسهیلات ایجاد کنیم تا آنها بیشتر در امور اقتصادی مشارکت کنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان اظهار کرد: باید برای رسیدن به اهداف اقتصادی برنامه و نقشه راه داشته باشیم و مسیرها را به درستی ریل‌گذاری کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: سرمایه اجتماعی دولت مردم هستند که باید سعی کرده آنها را حفظ و اعتماد آنان را جلب کنیم.

انتهای پیام/تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار