رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد:

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: فردی که مسیر زمین خواری را در برخی مناطق گرگان هموار می کرد تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

شناسایی یکی از جاده صاف کن های زمین خواری در گلستان

به گزارش گلستان 24 ؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان گلستان، هادی هاشمیان اظهار کرد: کارشناسی که مسیر زمین خواری را در برخی مناطق گرگان هموار می کرد تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

وی افزود: این فرد که کارمند یکی از اداره های استان است در یک فقره پرونده در فرهنگ شهر گرگان با نظریه کارشناسی که ارائه داده بود سبب شد برای هزار و ۵۵۰ مترمربع از اراضی ملی که میلیاردها تومان ارزش دارد سند به نام متجاوز صادر شود.

هاشمیان ادامه داد: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده، برای این کارشناس متخلف در دادسرا پرونده کیفری تشکیل و نتیجه بررسی ها پس از نهایی شدن تحقیقات به اطلاع مردم رسانده خواهد شد.

وی گفت: با شکایت منابع طبیعی، دادخواست ابطال سند این زمین و بازگشت دوباره آن به عرصه های ملی استان هم در دادگستری گرگان در حال پیگیری است.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: از ثبت اسناد و املاک استان خواسته ایم درستی کارشناسی های انجام شده برای زمین های بدون مالک و یا زمین های ملی و منابع طبیعی را با حساسیت ویژه، بررسی کنند.

انتهای پیام / مهر

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار