فرمانده انتظامی گلستان گفت: ۲ محموله قاچاق و احتکارشده شامل آهن‌آلات و قطعات و لوازم یدکی خودرو به ارزش ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در استان کشف شد.

۱۳ میلیارد ریال قطعات خودرو و آهن‌آلات قاچاق و احتکار شده در گلستان کشف شد

به گزارش گلستان 24 ؛ سردار علی‌اکبر جاویدان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مردادماه امسال 9 پرونده قضایی برای کالاها و محموله‌های قاچاق و احتکارشده به ارزش 125 میلیارد ریال تشکیل شده است.

وی افزود: همچنین در روزهای اخیر 2 محموله قاچاق و احتکار شده شامل آهن‌آلات و قطعات و لوازم یدکی خودرو به ارزش 13 میلیارد و 300 میلیون ریال در استان کشف شد.

فرمانده انتظامی گلستان بیان داشت: نیروی انتظامی عزم جدی برای مبارزه با مفسدان اقتصادی و افرادی که در سیستم اقتصادی نفوذ کرده و مبادرت به احتکار و قاچاق کالاها می‌کنند، دارد.

وی گفت: در استان با اخلالگران اقتصادی و محتکران و قاچاقچیان کالا به شدت برخورد خواهیم کرد و در این مسیر دستگاه قضایی استان نیز همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشته است.

جاویدان یادآور شد: از زمانی‌که در رسانه‌ها اطلاع‌رسانی کرده و از مردم درخواست همکاری داشتیم، بازاریان و مردم با نیروی انتظامی همکاری خوبی داشته و انبارها و مکان‌های دپو انواع و اقسام کالا را به نیروی انتظامی گزارش دادند که با همکاری دستگاه قضایی ورود کرده و آنها را کشف کردیم.

وی افزود: دستگاه‌های نظارتی باید با جدیت بیشتری به وظایف خود عمل کنند و بازرسی‌ها و نظارت‌های بیشتری بر انبارها و بازار داشته باشند.

انتهای پیام/ تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار