مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: جشنواره خانواده سالم و جامعه پویا به مناسبت گرامیداشت روزملی خانواده در شهرستان‌های مختلف استان گلستان برگزار می‌شود.

جشنواره "خانواده سالم و جامعه پویا" در استان گلستان برگزار می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛ کلثوم غفاری‌توران صبح امروز در جلسه ستاد استانی روز ملی خانواده استان اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت روزملی خانواده جشنواره خانواده سالم و جامعه پویا در شهرستان‌های گرگان، کردکوی، گمیشان و گنبدکاووس با محوریت بهزیستی استان و همکاری دستگاه‌های اجرایی، به صورت همزمان در نیمه شهریور برگزار می‌شود.

وی افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی با محوریت سیاست‌های ابلاغی خانواده از سوی مقام معظم رهبری همچنان در دستور کار ادارات باشد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان با اشاره به 25 ذی الحجه، روز ملی گرامیداشت خانواده و تکریم از بازنشستگان افزود: خانواده به عنوان اثرگذارترین نهاد تربیتی و پرورش‌دهنده جسم و روح انسان، از بزرگترین پشتوانه‌های توسعه و تعالی هر کشوری محسوب می‌شود و سلامت و صلابت هر کشوری در گروی وجود خانواده‌های سالم است.

وی اظهار کرد: تلاش، هدف و سیاست ما تحکیم بنیان خانواده براساس الگوهای اسلامی و ایرانی و آنچه که در بیانات و سیاست‌های ابلاغی خانواده از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده، است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان با بیان اینکه تلاش کنیم جامعه را به سمت وسوی سلامت، شادی و نشاط هدایت کنیم، خاطرنشان کرد: در کنار تحکیم بنیان خانواده و تقویت باورها و الگوهای ایرانی و اسلامی، ضروری است همایش‌ها همراه با برنامه‌های شاد و متنوع برگزار شود چرا که جامعه نیازمند تزریق شادی، نشاط، تحرک و پویایی به‌ویژه در بین بانوان و جوانان است.

انتهای پیام/ تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار