مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان خبر داد و گفت: این جشنواره ۱۳ شهریور ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگان آغاز می شود.

آغاز بیست و نهمین جشنواره تئاتر گلستان از ۱۳ شهریور

به گزارش گلستان 24 ؛عادله کشمیری گفت : بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان ۱۳ شهریور ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگان آغاز می شود.

ضمن یادآوری اینکه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان تا ۱۵ شهریور ماه ادامه دارد، اظهار کرد: از آثار راه یافته به جشنواره ۶ اثر هنری در این دوره از رقابت ها هنرنمایی می کنند.

وی ادامه داد: نمایش «گلماه» به نویسندگی روح اله نوری و کارگردانی میلاد گیلانی، «باغ وحش جهانی» به نویسندگی بهمن ولیان و کارگردانی راحیل کریمی و «امیرکبیر ۲۰۱۸» برداشت آزاد از نمایش شهر غصه و کارگردانی رهبان مسلمی عقیلی و رضا پورتراب زاده در نخستین روز جشنواره به روی صحنه می رود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اضافه کرد: نمایش «دشمن خدا» به نویسندگی و کارگردانی عماد رجبلو، «مِرِجن» به نویسندگی بهرام محمد ایری و کارگردانی رسول اونق و شهروز ایری و «جای امن» به نویسندگی و کارگردانی ابوالقاسم مهدوی در دومین روز از جشنواره اجرا می شود.

وی با بیان اینکه نمایش ها ساعت ۱۵، ۱۹:۳۰ و ۲۱ در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اجرا می شود، افزود: نقد و بررسی نمایش «گلماه» ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ روز سه شنبه در سالن هنر تالار فخرالدین اسعد گرگان انجام می شود.

کشمیری خاطر نشان کرد: جلسه نقد و بررسی «باغ وحش جهانی» ساعت ۹ صبح، «امیرکبیر ۲۰۱۸» ساعت ۱۰.۳۰ صبح و نمایش «دشمن خدا» ۱۷ عصر روز چهارشنبه همچنین نمایش «مِرِجن» ساعت ۹صبح و «جای امن» ساعت ۱۰.۳۰ صبح روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

وی آئین اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان را ساعت ۱۸ روز پنجشنبه اعلام کرد و گفت: نفرات برتر این دوره از رقابت ها در مراسم اختتامیه جشنواره مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/ مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار