مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی و تاریخی شهرستان بندرترکمن خبر داد و گفت: مسابقات تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی از ۱۰ مهر ماه در غرب استان گلستان برگزار می شود.

مسابقات تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی در استان گلستان برگزار می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛ بهمن طیبی  در جلسه هماهنگی مسابقات بین المللی والیبال ساحلی با بیان این که مسابقات تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود، اظهار داشت: این مسابقه بزرگترین رویداد ورزشی و تاریخی شهرستان بندرترکمن در غرب گلستان است که در دهه اول مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: براساس هماهنگی‌های انجام شده، شهردار و اعضای شورای شهر بندرترکمن با اعلام حمایت قاطع خود در راستای برگزاری این مسابقات مهم بین‌المللی، موافقت خود را در خصوص کمک به برگزاری این تورنمنت جهانی اعلام کردند.

طیبی تصریح کرد: براساس توافق انجام شده با مسئولان شهرستان بندرترکمن، مقرر شد برای هماهنگی‌های فرادستی جلسه دیگری با حضور نماینده مردم غرب استان در مجلس، مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان استانی برگزار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان خاطر نشان کرد: در این دوره از مسابقات، بیش از 20 تیم خارجی و 10 تیم داخلی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی اظهار کرد: مسابقات بین‌المللی تور جهانی والیبال ساحلی به میزبانی شهرستان بندرترکمن 10 تا 13 مهر ماه امسال در محل زمین ساحلی بندرترکمن برگزارخواهد.

انتهای پیام/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار