معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به بیش از یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهرستان گنبدکاووس، گفت: از ۱۰۰ درصد صادرات غیر نفتی استان گلستان, ۵۰ درصد آن در حوزه گنبدکاووس انجام می‌شود.

یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در شهرستان گنبدکاووس اجرایی شد

به گزارش گلستان 24 ؛ عبدالقدیر کریمی دیشب در نشست نخبگان علمی, دانشگاهی و معتمدین در گنبدکاووس اظهار داشت: گنبدکاووس دارای ظرفیت و پتانسیل های بسیاری در حوزه های مختلف است و به عنوان دومین شهرستان استان تولیدات بسیاری با کیفیت بالا دارد که در سطح کشور, حرف هایی برای گفتن دارد.

وی افزود: در بخش خصوصی نیز, سرمایه گذاری‌های خوبی صورت گرفته و در 11 ماه گذشته, از یک‌هزار و 800 میلیارد تومان سرمایه گذاری در گلستان, یک‌هزار میلیارد تومان آن در گنبدکاووس انجام شده و 800 میلیارد تومان بقیه در 13 شهرستان گلستان بوده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: استقرار آنژیوگرافی در گنبدکاووس یک مطالبه جدی مردم است و به جد پیگیر آن هستیم و مراحل نهایی آن در حال انجام است.

وی یادآور شد: یکی از عوامل ارتقای شاخص توسعه در گنبدکاووس, وفاق, همدلی و اتحاد مسئولان, مردم و ائمه جمعه شیعه و سنی با هم است و همین وفاق باعث توفیقاتی در شهرستان شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: امروز گنبدکاووس میزبان, رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی, معاون وزارت علوم, معاون پارلمانی آموزش و پرورش و معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری بود و تلاش داشتیم تا ضمن نشان دادن ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها, کمبودها و چالش‌ها را نیز مطرح کرد تا بتوانیم برای رفع آن پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/تسنیم

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار