نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: برخی از افراد دانسته یا نادانسته با بزرگنمایی و آشفته نشان دادن، نظم جامعه و ناامیدی را به جامعه منتقل می‌کنند که صحیح نیست.

انتقاد آیت‌الله نورمفیدی از القای ناامیدی به جامعه ‌با بزرگنمایی ‌اوضاع‌

به گزارش گلستان 24 ؛ آیت الله سید کاظم نورمفیدی در همایش طلایه داران تبلیغ در چهل سال بصیرت عاشورایی با سخنرانی وزیر اطلاعات در گرگان اظهار داشت: محرم بهترین فرصت برای تبلیغ امر به معروف ونهی از منکر است و ما مبلغان باید با حرف‌های روشن جامعه را به این سمت پیش ببریم.

وی تاکید کرد: در آستانه ماه محرم قرار داریم و اجرای امربه معروف ونهی از منکر که بر همه مردم جامعه واجب است در این ماه نمود بیشتری دارد چرا که اصل قیام امام حسین (ع) بر همین شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: محرم بهترین زمان برای ابلاغ و تبلیغ دین است وشما مبلغان باید از این فرصت بهترین استفاده کنید و دین مبین اسلام را به مردم تبلیغ کنید.

آیت الله نورمفیدی با اشاره به آیات قرآن افزود: نباید کاری کنیم که در زمان کنونی که هجمه‌های زیادی به سمت نظام رفته است اوضاع را بدتر کنیم چرا که برخی از افراد دانسته یا نادانسته با بزرگنمایی و آشفته نشان دادن اوضاع نظم جامعه و ناامیدی را به جامعه منتقل می‌کنند که صحیح نیست.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به اینکه تبلیغ ما باید صریح و روشن باشد، خاطرنشان کرد: ما مبلغان باید حرف وعمل‌مان یکی باشد حرفی را که در منبر می‌زنیم باید پشتوانه داشته باشد  چرا که حرفی را که میزنیم بدون پشتوانه باشد ائمه را زیر سئوال می‌بریم، باید حرفی که می‌زنیم اگر پایین منبر از ما پرسیده شود بتوانیم پاسخگو باشیم.

وی با اشاره به اینکه پیامبر مبلغ دین خدا بود، افزود: همه سرمایه ما روحانیت تبلیغ دین و اسلام ناب محمدی است و باید در این راه باشیم و جز از خدا از کسی در این مسیر نترسیم ومسائل دینی را به صورتی بیان کنیم که در جامعه تاثیر مثبت داشته باشد و دین‌گریزی ایجاد نشود.

انتهای پیام/تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار