رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه پیام‌رسانان انقلاب اسلامی در راستای حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که مایه بقای انقلاب می‌شود.

انتقال پیام و دستاوردهای نظام مایه بقای انقلاب اسلامی است

به گزارش گلستان 24 ؛ حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی  در همایش نقش روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه در نکوداشت چله انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت تقارن این نشست با دهه محرم اظهارداشت: محرم و حادثه عاشورا اساس و شالوده الگویی انقلاب اسلامی است. این انقلاب، پدیده‌ و رویدادی کم نظیر و یک بعثت بدون وحی و عصمت و مبتنی بر ولایت فقیه بوده که در سیمای شخصیتی بی‌نظیر همچون امام خمینی (ره) تبلور پیدا کرد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با الگوگیری از مکتب و مرام امام حسین (ع) و بهره‌گیری از عاطفه حسینی آحاد ملت ایران، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند، خاطرنشان کرد: امروز رسالت ما استمرار حرکت حسینی است. روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه پیام‌رسانان انقلاب اسلامی هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه پیام‌رسانی حضرت زینب علت بقای عاشورا است، (س) افزود: همانطور که شخصیت بی‌نظیر تاریخ تشیع، حضرت زینب (س) پیام‌رسان کربلا و عاشورا بود و اگر حضور این بانوی گرانقدر نبود، تاریخ و فرهنگ عاشورا به این زلالی به دست ما نمی‌رسید. اگر امروز پس از قرن‌ها عاشورا زنده است، به خاطر پیام‌رسانی حضرت زینب کبری (س) است.

وی تأکید کرد: روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه قلم و بیان برای انقلاب اسلامی باید نقش پیام‌رسان کربلا را ایفا کنند.

حجت‌الاسلام احمدی گفت: امروز انقلاب اسلامی از سرچشمه زلال عاشورا می‌جوشد و نوباوگان تاریخ از این زلال می‌نوشند و این پایان‌پذیر نیست و ما باید این زلال گوارا را به کام طالبان حقیقت بچشانیم.

وی با بیان اینکه فردی بی‌عقل و مجنون مانند ترامپ، آرزوی نابودی انقلاب اسلامی را به گور خواهد برد، افزود: انقلاب اسلامی حیات طیبه دارد و تا خورشید می‌درخشد، عاشورا هست و تا عاشورا را داریم انقلاب اسلامی هم می‌درخشد.

انتهای پیام/ تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار