با قیمتی بالغ بر 6 هزار و 750 تومان

رئیس ادراه تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان از توزیع 495 تن گوشت مرغ منجمد با قیمت 6 هزار و 750 تومان در این استان خبر داد.

495 تن گوشت مرغ منجمد در گلستان توزیع شد

به گزارش گلستان 24 ؛  سعید حسن‌پور صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: 495 تن گوشت مرغ منجمد با قیمتی بالغ بر 6 هزار و 750 تومان در سطح استان گلستان توزیع شد.

وی تصریح کرد: با توجه به سیاست‌های حمایتی که دولت در راستای تنظیم بازار کالاهای اساسی دارد در یک الی دو ماه گذشته بحث توزیع گوشت مرغ منجمد و گوشت سرد گوسفندی و گوشت منجمد وارداتی را داشتیم.

رئیس ادراه تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان ابراز کرد: تاکنون بالغ بر 90 تن گوشت گوساله منجمد وارداتی در راستای تنظیم بازار با قیمت بالغ بر 29 هزار تومان توزیع کردیم.

حسن‌پور از توزیع گوشت سرد گوسفندی در استان گلستان خبر داد و اذعان کرد: بالغ بر 18 تن گوشت سرد گوسفندی که به صورت لاشه و تازه‌خوری است در سطح استان گلستان توزیع کردیم.

وی در خصوص توزیع گوشت مرغ منجمد خاطرنشان کرد: بالغ بر 495 تن گوشت مرغ منجمد با قیمتی بالغ بر 6 هزار و 750 تومان در سطح استان گلستان توزیع کردیم.

رئیس ادراه تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان افزود: توزیع گوشت سرد گوسفندی در سطح استان گلستان کماکان ادامه دارد و همچنین گوشت قرمز منجمد گوساله نیز در بازار همچنان عرضه می‌شود.


انتهای پیام /فارس

 
 
 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار