فرماندار جدید شهرستان گالیکش استان گلستان امروز در مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان معرفی شد.

فرماندار جدید شهرستان گالیکش معرفی شد

به گزارش گلستان 24 ؛ علی‌اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان عصر دیروز  در مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید گالیکش اظهار داشت: با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، امسال اطعام‌دهی در ایام محرم بیش از سال گذشته بود و جوانان بیشتری در مساجد به عزاداری مشغول بودند که نشان از فرهنگ غنی اسلام و اعتقادات دینی و مذهبی مردم است.

وی افزود: امروزه ایران اسلامی 10 برابر متوسط جامعه جهانی تحصیل کرده دارد که در شرایط سخت کنونی تریبون ایران اسلامی در جهان هستند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: دشمن بعد از برجام جنگ ترکیبی متشکل از جنگ روانی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را علیه ایران آغاز کرده تا با ترکیبی از این جنگ‌ها نظام جمهوری اسلامی ایران را تضعیف و زمین‌گیر کند.

وی بیان کرد: اسلام انقلابی و اسلام ناب محمدی(ص)  تنها در ایران و در ندای مقام معظم رهبری وجود دارد و بر این اساس دشمن هر گونه تحریم و هجمه را برای از بین بردن آن انجام می‌دهد، در صورتی که با اسلام آمریکایی و انگلیسی بعضی کشورهای عربی به اصطلاح مسلمان منطقه کاری ندارد.

طهماسبی گفت: اکنون در شرایط سخت و خوبی قرار داریم، سخت از این جهت که همه گونه تحریم بر کشور ما تحمیل شده است و خوب از این جهت که همواره کارهای سخت، موفقیت به همراه دارد و مردم ما از این ظرفیت استفاده می‌کنند و مانند گذشته از این سختی‌ها نیز با موفقیت خارج خواهند شد.

وی افزود: وحدت کلمه باعث مایوس شدن دشمن شده و توسعه را به دنبال خواهد داشت که همه ما با وحدت کلمه در متن و بطن با اقتدار در مسیر صحیحی که رهبر معظم انقلاب ترسیم کرده‌اند به راه خود ادامه خواهیم داد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان بیان داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی متکی به داخل کشور و خوداتکایی بوده و امروز ما به این دستاوردها که توسط جوانان نخبه، غیور و پرتلاش به دست آمده است افتخار می‌کنیم.

وی با اشاره به حمله تروریستی چند روز گذشته اهواز و با تاکید بر اینکه تروریست‌ها در هر جا از دنیا که باشند به سزای عمل خود خواهند رسید،  تصریح کرد: به زودی نیروهای مسلح و سپاه ما جواب دندان‌شکنی به حرکت ناجوانمردانه تروریست‌ها در اهواز خواهند داد و ما این حق را داریم که در هر کجا از دنیا،  دشمن را به سزای اعمالش برسانیم و با دشمنان خود چه داخلی و چه خارجی هیچ گونه تعارفی نداریم و با آنان مقابله خواهیم کرد.

در این مراسم از زحمات حسن خسروی تقدیر و حسین مایلی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری گالیکش معرفی شد.

انتهای پیام/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار