سرپرست کمیته امداد امام خمینی گلستان گفت: طی تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین کمیته امداد و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان عضویت رایگان مددجویان گلستانی در کتابخانه‌ها میسر شد.

عضویت رایگان مددجویان گلستانی در کتابخانه‌های عمومی

به گزارش گلستان 24 ؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره)، اسکندر اسکندری، اظهار کرد: تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد استان گلستان و اداره کل کتابخانه‌های عمومی این استان باهدف توسعه و ارتقاء سطح مطالعه و نیز ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی مددجویان گلستانی امضا شد.

وی درباره تفاهم‌نامه همکاری با کتابخانه‌های عمومی افزود: این تفاهم‌نامه باهدف ترویج فرهنگ مطالعه، بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و فضاهای دو دستگاه دولتی برای اعتلای فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و برگزاری نشست و مسابقات کتاب‌خوانی امضاشده است.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان تصریح کرد: عضویت رایگان همه مددجویان تحت حمایت این نهاد در کتابخانه‌های عمومی در طول سال از دیگر موارد منعقدشده در این تفاهم‌نامه است.

اسکندری بابیان آثار و فواید مطالعه کتاب در افراد جامعه هدف کمیته امداد عنوان کرد: نوجوانان و جوانان می‌توانند با روی آوردن به مطالعه کتاب و به‌کارگیری آموخته‌های آن در مسیر زندگی شاهد کاهش فقر و توانمندی فکری و فرهنگی در مسیر زندگی خود باشند.

وی با اشاره به‌ضرورت حمایت از نوقلمان و نویسندگان تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان گفت: تجهیز کتابخانه‌های این نهاد و ایجاد و راه‌اندازی کتابخانه‌های مشارکتی ازجمله تعهدات اداره کل کتابخانه‌های عمومی در این تفاهم‌نامه است.


انتهای پیام /مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار