بازیکن جدید تیم بسکتبال شهرداری گرگان

بازیکن جدید تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: همواره دوست داشتم روزی برای تیم گرگان بازی کنم و کار رقبا در این فصل جلوی ما سخت است.

دوست داشتم روزی برای گرگان بازی کنم/ کار رقبا جلوی ما سخت است

به گزارش گلستان 24 ؛ امیر صدیقی پس از امضای قرارداد یک ساله با تیم بسکتبال شهرداری گرگان، اظهار کرد: از سالیان قبل همواره دوست داشتم روزی برای تیم گرگان بازی کنم زیرا این شهر بهترین هواداران بسکتبال ایران را دارد.

وی افزود: پیشنهاد مالی تیم شهرداری گرگان از سایر تیم‌ها بهتر بود و با توجه به حضور نداشتن مهرام در فصل جدید لیگ برتر بسکتبال تصمیم گرفتم به تیم شهرداری گرگان بپیوندم.

صدیقی تصریح کرد: من سال‌های زیادی برای مهرام بازی کردم و به این باشگاه مدیون هستم و هر چه در بسکتبال دارم از مهرام است.

می‌خواهیم جزو سه تیم برتر باشیم

بازیکن جدید تیم بسکتبال شهرداری گرگان با بیان اینکه ناکامی این تیم در چند سال اخیر باید جبران شود، گفت: امیدوارم با کمک کادر فنی و بازیکنان جدید بهترین نتیجه را برای بسکتبال گرگان کسب کینم و جزو سه تیم برتر باشیم.

صدیقی در خصوص اضافه شدن میثم میرزایی به تیم شهرداری گرگان، خاطرنشان کرد: میثم میرزایی بازیکن تیم ملی و دوست صمیمی من است که می‌تواند در پست پنج کمک زیادی به تیم کند.

وی ادامه داد: عده‌ای می‌گویند بازیکنان در گرگان پیشرفت زیادی نمی‌کنند اما شرایط تیم شهرداری گرگان نسبت به فصول قبل متفاوت است زیرا کادر فنی و بازیکنان جدیدی به این تیم اضافه شده‌اند و با وجود تماشاگران کار برای هر رقیبی در گرگان سخت خواهد بود.

صدیقی در پاسخ به این سوال که چه حسی از بازی برای تیم پرهوادار شهرداری گرگان دارید، گفت: تماشاگران گرگانی بسکتبال را به خوبی می‌فهمند و همواره به من لطف داشته‌اند، من دوستان خوبی در گرگان دارم و امیدوارم امسال با بازی‌های خوب دل هواداران را شاد کنیم.

وی در خصوص شانس تیم شهرداری گرگان برای قرار گرفتن در جمع سه تیم برتر، اظهار کرد: باید تمام تیم‌ها با جذب بازیکنان شکل بگیرند و با شروع لیگ برتر چهره تیم‌های مدعی مشخص خواهد شد اما تمام سعی ما موفقیت تیم شهرداری گرگان خواهد بود.

به گزارش گلستان 24 ؛امیر صدیقی بازیکن فصل گذشته تیم مهرام تهران که در پست‌های سه و چهار بازی می‌کند با عقد قراردادی یک ساله به طور رسمی به تیم شهرداری گرگان پیوست.

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار