مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: پنجمین طرح دست‌های مهربان با هدف ترویج مهربانی و نوع‌دوستی در سنین پایه در استان گلستان اجرا می‌شود.

طرح " دست‌های مهربان" در گلستان اجرا می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛ محمدعلی هروی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: همزمان با هفته کودک،  کودکان و اعضای کانون غنچه‌های هلال احمر در پنجمین طرح دست‌های مهربان با اهدای اسباب‌بازی، کتاب‌های سالم و نقاشی‌های خود به کودکان مناطق محروم و کم‌برخوردار در شادی و بازی همسالان خود شریک و سهیم می‌شوند.

وی افزود: پنجمین دوره طرح دست‌های مهربان هلال احمر با شعار " آینده را باید ساخت"، با هدف ترویج مهربانی و‌ نوع‌دوستی در سنین پایه اجرا می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بیان داشت: در این طرح کودکان اسباب بازی، کتاب سالم و یا نقاشی و ‌کاردستی‌های خود را به ایستگاه‌های محل استقرار جوانان واقع در میادین شهر و یا شعب جمعیت هلال احمر استان تحویل خواهند داد.

وی گفت: مهدهای کودک همیار و مراکز پیش‌دبستانی که در آنها کانون غنچه‌های هلال احمر فعال است، هدایا را جمع‌آوری کرده و در اختیار شعب جمعیت هلال احمر برای ارسال به مناطق محروم قرار خواهند داد.

هروی ضمن اشاره به اجرای طرح همزمان با هفته کودک گفت: این طرح در استان از 16 تا 19 مهرماه در تمامی شهرستان‌ها اجرا خواهد شد.


انتهای پیام /تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار