مدیرعامل مخابرات منطقه گلستان گفت: مشکل اینترنت پُرسرعت مشترکان استان برطرف می‌شود.

مشکل اینترنت پرسرعت  استان گلستان برطرف می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛ غلامعلی شهمرادی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: اگر می‌خواهیم یک سرویس پایدار اینترنت پرسرعت در استان داشته باشیم، باید مشکل خطوط ADSL مشترکان را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه ارائه اینترنت و سرویس‌های دیتا در راستای مشتری‌مداری است، گفت: با توجه به نیاز روزافزون به اینترنت و سرویس‌های دیتا، یکی از مهمترین مباحث در راستای مشتری‌مداری و حفظ سهم حداکثری از بازار، ارائه یک سرویس پایدار و باکیفیت به مشتریان است.

مدیرعامل مخابرات منطقه گلستان افزود: سیستم های نظارتی مختلفی از جمله OSS، DLMO توسط مخابرات ایران بر روی شبکه یکپارچه IP تهیه و برای نظارت بر پارامترهای کیفی شبکه در سطح مخابرات ایران راه‌اندازی شده است. از همین رو مقادیر مختلف این پارامترها به‌صورت تفکیک شده برای شهرستان‌های استان از این سامانه‌ها استخراج و مورد بررسی قرار گرفته است.

وی بیان داشت: پورت‌های پُرسرعت ADSL که تاکنون به بهره‌برداری نرسیده‌اند برای برخورداری حداکثری مردم از امکانات موجود مخابرات، باید سریع‌تر مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

شهمرادی گفت: با ایجاد آمارهای مقایسه‌ای، پارامترهای کیفیت شبکه به تفکیک شهرستان‌ها تا پایان سال آماده خواهد شد تا نسبت به تشویق شهرستان‌هایی که بهترین آمارها را در ایجاد یک شبکه پایدار و با کیفیت داشته باشند، اقدام شود.

انتهای پیام/تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار