گنبد:

این مسابقات از فردا دهم آبان ماه در گنبدکاووس واقع در شرق استان آغاز و 70 والیبالیست تیم های شرکت کننده برای کسب عنوان قهرمانی تا 12 آبان مسابقه می دهند.

میزبانی گلستان از مسابقات والیبال ساحلی کارگران

به گزارش گلستان ۲۴؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در این رقابت ها تیم هایی از استان های گلستان، مازندران، گیلان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، تهران، سمنان، کرمان، اصفهان، کرمانشاه، آذربایجان شرقی، قزوین، البرز، بوشهر و یزد حضور دارند. 

سعید مازندرانی اظهار داشت: این دوره از مسابقات والیبال ساحلی کشور برای اولین بار به صورت سه نفره برگزار خواهد شد. 

 

رقابت های والیبال ساحلی با 2 ورزشکار برگزار می شود.

وی با اشاره به آمادگی تیم گلستان برای حضور در این مسابقات، بیان کرد: این تیم با ترکیب ابراهیم سن سبلی، عبدالله آذر، سید امیر حسینی و محمد تماجزه و مربیگری یعقوب بیگی، یکی از مدعیان قهرمانی والیبال ساحلی کارگران کشور است.

به گزارش ایرنا والیبال ساحلی یکی از رشته های پرطرفدار و دارای پتانسیل فراوان در استان گلستان است، هم اینک ترکیب اصلی تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران را گلستانی ها تشکیل می دهند. 

صد درصد اعضای تیم ملی والیبال ساحلی ایران در هجدمین دوره بازی های آسیایی را ورزشکاران گلستان تشکیل دادند.

رحمان رئوفی، بهمن سالمی، آرش وکیلی و حامد میرزاعلی، گلستانی های تیم ملی والیبال ساحلی در جاکارتا بودند، هرچند که از رسیدن به مدال این مسابقات بازماندند. 

مهر ماه امسال هم رقابت های والیبال ساحلی تور تک ستاره جهان به میزبانی بندرترکمن در غرب استان برگزار شد که تیم الف ایران با حضور بهمن سالمی و آرش وکیلی ورزشکاران گلستان موفق به کسب عنوان قهرمانی آن شد.

انتهای پیام/ جماران

ارسال نظر

آخرین اخبار