مدیرکل صدا و سیمای گلستان:

مدیرکل صدا و سیمای گلستان گفت: استان گلستان یک استان پرظرفیت و گرگان یکی از زیباترین شهرهای شمال ایران است.

ساخت سریال با موضوع آسیب‌های اجتماعی در گرگان/ گرگان زیباترین شهر شمال کشور است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری گرگان، محمد منتظرحجت در دیدار با شهردار گرگان اظهار کرد: گلستان یک استان پرظرفیت و گرگان به عنوان یکی از زیباترین شهرهای شمال کشور محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: زندگی در صلح و آرامش اقوام مختلف در استان گلستان و در گرگان به عنوان یکی از ویژگی‌ها و مسائل بسیار بارز این استان و شهر است.

مدیرکل صدا و سیمای گلستان در خصوص مسائل و آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: در کنار وظیفه‌مندی دستگاه‌های مختلف در موضوع آسیب‌های اجتماعی، معتقدم شهرداری گرگان و صدا و سیما می‌توانند همکاری و اقدامات خوبی را رقم بزنند.

منتظرحجت از ساخت فیلم و سریال با موضوع آسیب‌های اجتماعی خبر داد و گفت: در این پروژه، همکاری صدا و سیما و شهرداری گرگان اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد.

وی به مباحث ورزشی و تیم بسکتبال شهرداری گرگان اشاره کرد و افزود: موضوعات ورزشی جز اولویت‌های کاری ما است و اعتقاد دارم با افزایش و توسعه ورزش شاهد جامعه‌ای بانشاط‌تر و سالم‌تر خواهیم بود.

مدیرکل صدا و سیمای گلستان متذکر شد: معتقدم در حوزه فرهنگی و ورزشی هر قدر زحمت بکشیم و هزینه کنیم، سرمایه‌گذاری برای امروز و فردای خانواده‌ها است.

انتهای پیام/ فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار