گالیکش:

زنگ پدافند غیرعامل شهرستان گالیکش با حضور فرماندار گالیکش و مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان و دیگر مسئولین شهرستانی در آموزشگاه شهید آزادیخواه گالیکش نواخته شد

زنگ پدافند غیرعامل در شهرستان گالیکش استان گلستان نواخته شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ ۹ آبان زنگ پدافند غیرعامل شهرستان گالیکش استان گلستان با حضور فرماندار گالیکش و مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان و دیگر مسئولین شهرستانی در آموزشگاه شهید آزادیخواه گالیکش نواخته شد. 

تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان در این مراسم گفت: پدافند غیرعامل حفظ جان انسانها در مقابل تهدیدها در حوزه غیرنظامی است.

وی با اشاره به اهمیت ایدئولوژی اسلام در منطقه و دنیا خاطرنشان کرد: تبلور این مکتب سبب گردیده که کشورهای استعمارگر و استکبار جهانی در مقابل کشورمان صف‌آرایی کنند و این خود نشان دهنده جایگاه مهم سیاسی ایران اسلامی می باشد.

تجری در پایان ضمن بیان اهمیت موضوع آموزش پدافند غیرعامل در جامعه اظهار داشت: آموزش و پرورش، بسیج، دانشگاهها، شهرداریها و دهیاریها نقش بسیار مهمی در آموزش و همگانی کردن پدافند غیر عامل در بین دانش آموزان و شهروندان دارند و لذا می بایست از ظرفیت این نهادها به منظور آماده سازی دانش آموزان و جوانان و تقویت قدرت دفاعی کشور سود برد.

شایان ذکر است زنگ پدافند غیرعامل در همه مدارس استان از تاریخ هشتم لغایت چهاردهم آبان ماه سال جاری به عنوان زنگ هفته گرامیداشت پدافند غیرعامل نواخته خواهد شد.

انتهای پیام/ پایداری ملی

ارسال نظر

آخرین اخبار