مدیر کل آموزش و پرورش گلستان:

مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: روز دانش آموز، دستاوردهایی مانند شکستن هیمنه ابر قدرت آمریکا در ایران و جهان و آشکار شدن چهره حقیقی دوستان و دشمنان انقلاب داشته است.

شکستن هیمنه ابرقدرت آمریکا مهم ترین دستاورد ۱۳ آبان است

به گزارش گلستان ۲۴؛ احسان گوهری راد در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یوم الله ۱۳ آبان به تعبیر امام راحل (ره)، انقلاب دوم نامیده شد است و یادآور جانفشانی ها، رشادت ها و فداکاری های دانشجویان و دانش آموزان عزیزمان است.

وی با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی، افزود: مردم ما همواره نشان دادن که از ارزش های خود دست نخواهند کشید و از حق خود کوتاه نخواهند آمد هرچند که تحریم ها زندگی آن ها را دچار چالش کند.

گوهری راد با بیان این که در این روز فرزندان دلیر ایران اسلامی از جان خود گذشتند و با قطره قطره خون خود انقلاب را تثبیت کردند، ادامه داد: این روز باشکوه یادآور زانو زدن دیو استکبار و جاودانه شدن خاطره دانش آموزانِ با شهامتی است که دلیرانه در برابر ظلم و جور و استکبار زمان، سینه سپر کرده و با مبارزه بی امان خود درسی فراموش ناشدنی به ابرقدرت های شیطان صفت دادند.

وی تصریح کرد: روز دانش آموز، برگی زرین در تاریخ انقلاب اسلامی است و دستاوردهای فراوانی برای انقلاب ما، مانند شکستن هیمنه ابر قدرت آمریکا در ایران و جهان و آشکار شدن چهره حقیقی دوستان و دشمنان انقلاب داشته است.

طبق تأکید گوهری راد ۱۳ آبان به همه مستضعفان جهان آموخته و می آموزد که نبرد حق علیه باطل، همواره نبردی بی امان و آشتی ناپذیر است که باید در هر زمان علیه مستکبران و استعمارگران جهان قیام کرد و حقوق مسلم و از دست رفته خویش را از چنگال خونین آنها بیرون کشید.

انتهای پیام/ مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار