سرمربی تیم کشتی آزاد راه و شهرسازی گلستان:

سرمربی تیم کشتی آزاد راه و شهرسازی گلستان گفت: کشتی‌گیران ما از تیم‌های دیگر پیشنهاد ۶۰ میلیون تومانی داشتند، اما سقف قرارداد‌های ما ۲۵ میلیون تومان بود.

با ۳۰۰ میلیون سوم لیگ برتر کشتی آزاد شدیم/ سقف قرارداد کشتی‌گیران ما ۲۵ میلیون بود

به گزارش گلستان ۲۴؛ حسن طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص مقام سوم تیم راه و شهرسازی گلستان در رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد اظهار داشت: به سفارش استاندار گلستان، مدیرکل ورزش و جوانان این استان در خواست یک تیم کشتی آزاد را داد و با توجه به این که سهمیه لیگ برتر نداشتیم کار خودمان را از دسته اول شروع کردیم.

وی ادامه داد: ما در لیگ دسته اول با اقتدار قهرمان شدیم و به لیگ برتر آمدیم اما بالاجبار تعدادی از بهترین کشتی‌گیران‌مان را از دست دادیم. این کشتی‌گیران از تیم‌های دیگر پیشنهاد 60 میلیون تومانی داشتند اما سقف قراردادهای ما 25 میلیون تومان بود.

سرمربی تیم کشتی آزاد راه و شهرسازی گلستان در مورد حضور 3 کشتی‌گیری این تیم در تیم امید تصریح کرد: ما 3 کشتی‌گیر تیم‌ خودمان را در اختیار تیم امید گذاشتیم اما من شرایط تیم امید را درک می‌کنم. چون خودم مربی تیم جوانان هستم.

طهماسبی در پایان خاطرنشان کرد: با هزینه 300 میلیونی توانستیم سوم لیگ برتر شویم و امیدوارم در آینده هم بتوانیم این موفقیت را تکرار کنیم.

انتهای پیام/ میزان

ارسال نظر

آخرین اخبار