شنیده ها از تلاش پنهانی فرماندار ویژه گنبدکاووس برای جابجایی رئیس اداره ارشاد شهرستان و انتصاب یک زن که مروج سند 2030 است، خبر می دهد.

 تلاش پنهانی فرماندار گنبد برای انتصاب مروج سند 2030 در یک دستگاه فرهنگی

به گزارش گلستان 24 ؛ شخص مذکور (ف.آ) فرهنگی و در گنبدکاووس به عنوان مشاور در حال فعالیت است که علاوه بر اظهار نظر علنی در یک جلسه رسمی در دفاع از سند 2030، به همراه یکی دیگر از فرهنگیان شهرستان در توزیع کتاب آموزش جنسی در مدرسه ای در گنبدکاووس نقش داشته است.

 
این اقدام فرماندار ویژه گنبدکاووس در دفاع از این زن آنهم زمانیکه تنها 7 ماه به بازنشستگی عبدالقدیر کریمی مانده است جای تامل دارد!
 
کریمی چرا و با چه هدفی چنین گزینه ای را در نظر گرفته است؟ و دلیل پیگیری پنهانی این موضوع چیست؟
 
هر چند بی شک نقدهایی بر مدیر ارشاد گنبدکاووس وارد است اما راه برون رفت از این مشکل قطعا جابجایی با چنین شخصی نیست، چرا که سپردن تصدی یک اداره فرهنگی به چنین شخصی نه تنها چاره اندیشی نخواهد بود بلکه نشانۀ بی تدبیری و تلاش برای ادامه قبح شکنی ها نیز می باشد.
 
متاسفانه برخی با شعار ظاهری استفاده از زنان در پست های مدیریتی به دنبال استفاده از این ابزار برای اهداف آینده خود هستند و در این مسیر عده ای نیز بدون در نظر گرفتن چارچوب روابط اجتماعی و تفاسیر شخصی از این روابط فارغ از آنچه نیازمند تطبیق شرع با زندگی اجتماعی است درصدد تصدی مدیرانی هستند که مقاصد آنها را اجرایی کنند.
 
در پایان این مسئله قابل ذکر است ؛ با توجه به نقدهایی که این روزها در سطح استان در حوزه اداره کل ارشاد مطرح است، تحقق این هدف پنهانی ، مدیریت شخص عادله کشمیری به عنوان مدیرکل ارشاد را زیر سوال خواهد برد که آیا همانطور که قضاوت می شود وی قادر به مدیریت حوزه خود و جلوگیری از ایجاد حواشی اینچنینی نیست؟


انتهای پیام/گلستان ما

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار