عضو مجمع نمایندگان استان گلستان:

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیت و کیفیت فقر در کشور رو به افزایش است، گفت: باید درآمد سرانه مردم در استان گلستان افزایش پیدا کند تا فقر، بیکاری و مشکلات اقتصادی بیش از این به مردم فشار وارد نکند.

 وظیفه داریم رفاه اجتماعی را برای مردم فراهم کنیم

به گزارش گلستان 24 ؛ رامین نورقلی‌پور ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان اظهارداشت: کمیت و کیفیت فقر در کشور رو به افزایش است و در شرایط کنونی وظیفه نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی سنگین‌تر است.

نماینده کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه‌ریزی‌های مختلفی از سال گذشته داشتیم و در بحث بودجه هم پیش‌بینی‌های لازم به عمل آمد و همه ما با همه توان ایستاده‌ایم تا اثرات سوء تحریم‌ها را به حداقل برسانیم.

وی بیان داشت: این‌گونه نیست که بخواهیم تسلیم شویم و اجازه دهیم تحریم‌ها اثرات بیشتری بر جامعه داشته باشد. از بالاترین تا پایین‌ترین مقام در کشور وظیفه داریم تا شرایط رفاه اجتماعی را برای مردم فراهم کنیم.

نورقلی‌پور عنوان کرد: ایجاد رفاه اجتماعی، یکی از رسالت‌های انقلاب اسلامی بوده است. اگر امروز نتوانستیم به این رسالت جامه عمل بپوشانیم، ناشی از ضعف ما است.

وی گفت: در استان گلستان نیز همه مسئولان تلاش خواهند کرد تا درآمد سرانه مردم افزایش پیدا کند و فقر، بیکاری و مشکلات اقتصادی بیش از این به مردم فشار وارد نکند.

شهرام کوسه غراوی، دبیر مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه اظهارداشت: با هم فشارها و جو روانی که دشمن ایجاد کرده بود اما همه دیدند که بعد از 13 آبان اتفاقی رخ نداد.

وی افزود: امروز با همدلی و انسجامی که در کشور وجود دارد، امنیت خوبی بر کشور حاکم است که امیدواریم با تلاش مدیران امنیت اقتصادی نیز در جامعه تأمین شود.

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار