فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: دشمن به دنبال انشقاق اصلاح‌طلب و اصولگرا نیست، بلکه به دنبال جدایی مردم از حاکمیت است.

دشمن با عملیات روانی به دنبال تخریب رابطه میان مردم و حکومت است

به گزارش گلستان 24 ؛  سردار حسین معروفی ظهر امروز در همایش رسالت دانشجو و دانشگاه در دهه پنجم انقلاب اسلامی با بیان اینکه دانشگاهیان از نخبگان و اثرگذارترین اقشار در جامعه هستند، اظهارداشت: وقتی فردی دانشجو می‌شود نگاه خانواده و جامعه نسبت به او تغییر می‌کند. زیرا قرار است این فرد صاحب عمل و دانش شده و در جامعه اثرگذار باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه انقلاب ما احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) بوده است، افزود: در رأس حاکمیت ما مرجع تقلید جامع‌الشرایط شیعه‌ای قرار دارد که تنها فرمانده و امامی است که در کنار مردم غزه که همگی سنی هستند، ایستاده است.

فرمانده سپاه نینوا بیان داشت: امروز آنهایی که در دنیا ادعای ام‌القرای جهان اسلام را دارند جز خیانت، جنایت، کودک‌کشی و غارت و از بین بردن زیرساخت‌های جمعیت مظلوم غزه چه کاری کردند؟ با اینحال تنها کشوری که کنار آن مردم مظلوم ایستاد و آبرویش را گذاشت، انقلاب اسلامی و امام و رهبر ما است.

وی گفت: دفاع از مستضعفان عالم یعنی اسلام ناب و پیروی از دستورات خداوند و استمرار حرکت در مسیر امامت و نبوت است. هرچند در دوران اصلاحات دچار خطای استراتژیک شدیم و واژه مستضعف را به قشر آسیب‌پذیر تغییر دادیم. در حالیکه در مقابل مستضعف، مستکبر قرار دارد و باید با آن مقابله کرد.

سردار معروفی در بخش دیگری از سخنان خود به مولفه‌های پیروزی انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و اظهارداشت: انقلاب اسلامی با مردمی تعریف می‌شود که مومن به سنت‌های الهی است. ملتی که سنت و وعده‌های الهی را باور دارد، پیروز و عزتمند خواهد بود. امروز مشکل ما این است که عده‌ای سنت‌های الهی را باور ندارند.

وی با بیان اینکه ایمان عملی به ذات اقدس الهی و توکل و توسل به اهل‌بیت (ع) از مولفه‌های پیروزی ملت ایران در جنگ تحمیلی است، خاطرنشان کرد: دیروز با سلاح برابر دشمن می‌ایستادیم و امروز هم با اندیشه، کار و عمل با دشمن مبارزه می‌کنیم.

وی دومین مولفه در پیروزی انقلاب اسلامی را وفاق و همدلی به معنای واقعی کلمه دانست و خاطرنشان کرد: آنچه که ملت ما را بزرگ و پیروز کرد و به ما عزت داد، نه وحدت حزبی، گروهی و جناجی بلکه وحدت واقعی بود.  

سردار معروفی بیان داشت: در دوران دفاع مقدس و انقلاب،  شیعه یا سنی با دشمن جنگیدند و همه ملت ایران پای امام و رهبری ایستادند، در کوره آتش امتحان پس دادند و بزرگی و عزت پیدا کردند.

وی وجود رهبری و مدیریت تیزبین را از دیگر مولفه‌ها در پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی برشمرد و عنوان کرد: انقلاب اسلامی فراتر از جمهوری اسلامی و متعلق به همه مسلمانان بوده و به همه عزت و آبرو داده است.

فرمانده سپاه نینوا استان با بیان اینکه ولایت خط‌کش‌گذاری سیاسی ندارد، ادامه داد: امامت و رهبری مانند خورشید تابانی است که به همه جامعه می‌تابد و جامعه را به سعادت، پیشرفت و سربلندی رهنمون می‌کند.  

وی با بیان اینکه دشمنان در پسابرجام به دنبال انشقاق بین ملت و حاکمیت است، افزود: در جنگ امروز دشمن به دنبال انشقاق در جامعه است. آنان به دنبال انشقاق اصلاح‌طلب و اصولگرا نیستند، بلکه به دنبال جدایی مردم و حاکمیت‌اند. دشمن می‌داند تا زمانی که امت و امام در یک جمع باشند، قدرت، عزت و شرف برای مسلمین است اما آنان با عملیات روانی به دنبال تخریب این وحدت هستند.

سردار معروفی با بیان اینکه دشمن حماقت نمی‌کند که وارد جنگ نظامی با ایران شود، ادامه داد: دشمن محاسبه‌گر است چون می‌داند دست از پا خطا کند، بد خواهد خورد. آنان بعد از سال 2004 سیاست‌ها را تغییر ندادند بلکه راهبردها را عوض کردند. دشمن امروز با جنگ روانی به دنبال تصرف ذهن‌های مردم ما است.

وی گفت: دشمن با فضای مجازی به دنبال گرفتن ایمان است، آنان دیگر خاکریز ندارند بلکه امروز دشمن در خانه‌های ما لانه کرده است. دشمن به دنبال گرفتن خودباوری و جایگزینی خودباختگی است.  امروز تقویت همبستگی، دشمن‌شناسی و امام‌شناسی و انسجام واقعی حول محور ولایت از آب و نان واجب‌تر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار