مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی آغاز بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را به دوستداران یار مهربان و عموم مردم شریف استان گلستان تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت آغاز هفته کتاب

به گزارش گلستان ۲۴؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی آغاز بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را به دوستداران یار مهربان و عموم مردم شریف استان گلستان تبریک گفت.

در متن پیام عادله کشمیری آمده است: اقیانوس بی کران کتاب ناشناخته های بسیاری دارد که هر کس به فراخور حالش دل به ژرفای پویایی و معرفت آن می سپارد و از سخاوت و گوهرهای نابش بهره مند می شود.

کتاب میراثی ماندگار و پدیده ای باشکوه و ارزشمند است که همچون مشعلی همیشه فروزان زندگی بشر را روشن می کند و خداوند متعال معجزه ابدی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داد؛ کتابی که سرآمد همه کتاب ها است.

کتاب، ابزار مناسبی برای بازتاب نور و بازنمایی جلوه جمال فرهنگ ایرانی اسلامی و انسانی بر دل های ما است که از پرتو اش می توانیم شکوفایی، سرسبزی و بالندگی فرهنگ را به نظاره بنشینیم و خودمان را برای رشد و تعالی آماده کنیم.

اینجانب ضمن دعوت عموم دوستداران کتاب و کتابخوانی به شرکت در سلسله برنامه های پیش بینی شده ویژه این هفته در استان گلستان و آیین کتاب گردی؛ از صمیم قلب از کلیه تلاشگران عرصه کتاب و کتابخوانی کمال تشکر و قدردانی را دارم.

شایان ذکر است از ٢٤ آبان تا ١ آذر ماه  ٩٧ هفته کتاب با شعار «حال خوش خواندن» نام گذاری شده است.

انتهای پیام/ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

ارسال نظر

آخرین اخبار