مدیرکل فناوری اطلاعات گلستان:

مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گلستان با اشاره به اجرای موفق توسعه شبکه دولت در گنبدکاووس، گفت: قصد داریم سامانه احراز هویت را در گنبدکاووس به صورت پایلوت اجرایی کنیم.

اجرای سامانه «احراز هویت» در گنبدکاووس به صورت پایلوت

به گزارش گلستان ۲۴؛ فاطمه کاویانی امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه گنبدکاووس یکی از شهرستان‌های موفق در اجرای طرح‌های مرتبط با فناوری اطلاعات در استان گلستان بوده است، اظهار کرد: این شهرستان همواره توانسته با سرعت و دقت بسیار خوبی مولفه‌های لازم برای توسعه سامانه‌های مختلف و شبکه دولت را در سطوح مختلف مستقر و اجرایی کند.

وی با بیان اینکه شهرستان گنبدکاووس می‌تواند به عنوان مرکز پایلوت بسیاری دیگر از طرح‌های ما در حوزه فناوری اطلاعات در استان گلستان باشد، افزود: با توجه به اعلام آمادگی استان گلستان برای اجرای داوطلبانه و پایلوت سامانه احراز هویت در نظر داریم در صورت آمادگی شهرستان گنبدکاووس این سامانه را برای نخستین بار در سطح این شهرستان اجرایی کنیم.

مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گلستان با تاکید بر اینکه با اجرایی شدن سامانه احراز هویت دیگر هیچ دستگاه اجرایی و خدمت‌رسان نباید برای ارائه خدمات درخواست تصویر شناسنامه و کارت ملی کنند، خاطرنشان کرد: اجرا شدن این طرح در گنبدکاووس به صورت موفق می‌تواند زمینه‌ساز اجرایی شدن آن به صورت کامل در استان گلستان را فراهم کند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه گنبدکاووس همواره برای اجرای طرح‌های دولت که خدمت رسانی به مردم را تسهیل می‌کند آمادگی دارد، اضافه کرد: اکنون نیز شهرستان گنبدکاووس با تمام ظرفیت‌های اداری و اجرایی خود آمادگی دارد تا طرح سامانه احراز هویت را در این شهرستان اجرا کند.

عبدالقدیر کریمی با اشاره به اینکه اجرای این طرح ضمن تسریع در انجام امور اداری ارائه خدمت رسانی به مردم را تسهیل می‌کند، افزود: اجرای سامانه احراز هویت و عدم مطالبه کارت ملی و شناسنامه و تصاویر آن از مخاطبان در ادارات می‌تواند در افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان نیز تاثیر مثبتی بگذارد.

انتهای پیام/ فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار