رئیس کل دادگستری گلستان از احضار مسئولان دو بیمارستان در گرگان به دادسرا خبرداد و گفت: این افراد در پی شکایت محیط زیست مبنی بر دفع غیراصولی پسماند های عفونی و بیمارستانی به دادسرا احضار شدند.

احضار مسئولان دو بیمارستان در گرگان به دادسرا

به گزارش گلستان 24 ؛ رئیس کل دادگستری گلستان  از احضار مسئولان دو بیمارستان در گرگان به دادسرا خبرداد و گفت: این افراد در پی شکایت محیط زیست مبنی بر دفع غیراصولی پسماند های عفونی و بیمارستانی به دادسرا احضار شدند.

هادی هاشمیان اظهار کرد: پس از شکایت اداره محیط زیست، مسئولان این دو بیمارستان به دادسرا احضار و تحقیقات در این باره، آغاز شد.

 وی افزود: بر اساس اسناد و مدارک و توضیحات مسئولان این دو بیمارستان، برای یکی از بیمارستان ها منع تعقیب صادر و برای پیمانکاری که کار جمع آوری و دفع زباله های این بیمارستان را برعهده داشت به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی کیفرخواست صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه فرستاده شد.

 هاشمیان تصریح کرد: اسناد و مدارک و اظهارات مسئولان بیمارستان دوم هم در دادسرا اخذ و برای بررسی بیشتر،  بخشی از مدارک و مستندات به محیط زیست استان برای پاسخگویی  فرستاده شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام /م

ارسال نظر

آخرین اخبار