شهردار گرگان:

شهردار گرگان از پیگیری پروژه‌های احداث پارک ژوراسیک و باغ وحش مجازی با همکاری بخش خصوصی در گرگان خبر داد.

پارک ژوراسیک در گرگان! / باغ وحش مجازی در گرگان احداث می‌شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ عبدالرضا دادبود، صبح سه شنبه در خصوص پروژه‌های گردشگری در دست اقدام شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح جامع گردشگری گرگان در حال بررسی است و می‌تواند چشم‌انداز ۲۰ ساله را برای ما مشخص کند.

وی افزود: با انجام پروژه هایی که در دست اقدام داریم در سال ۱۳۹۸ یک گرگان متفاوت در این حوزه خواهیم دید.

دادبود ادامه داد: تله‌کابین، سورتمه، زیپ‌لاین، آبشار مصنوعی، مجتمع تفریحی و تجاری (بازارموزه آبرنگ) در محل چهارشنبه‌ بازار فعلی از جمله پروژه‌های ما است و فراخوان هتل ناهارخوران گرگان هم داده شده است.

شهردار گرگان تصریح کرد: در پروژه چهارشنبه بازار، یک آبنمای موزیکال مصنوعی به طول ۱۰۰ و عرض ۲۰ متر، پیست دوچرخه‌سواری به همراه یک مجموعه بازی سرپوشیده و همچنین مسیر برای کالسکه در نظر گرفته شده است.

وی توضیح داد: در این مکان پارکینگ مناسب دیده شده و یک برکه و آبشار هم از هزارپیچ تا این مکان جاری خواهد شد.

دادبود گفت: سایت بالن سوار در زمین های مریم آباد نهایی شده و مرکز موزه و اسناد شهرداری هم تا بهمن امسال به صورت رسمی کار خود را شروع خواهد کرد.

وی در خصوص پروژه شهربازی گرگان، تأکید کرد: احداث شهربازی، پارک ژوراسیک (در النگدره)، باغ وحش مجازی (در صیاد) از دیگر برنامه های ما است که شهربازی در هزارپیچ بهمن ماه در هزارپیچ کلنگ زنی خواهد شد.

دادبود همچنین گفت: پروژه کارتینگ و پیست موتورسواری است که تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به پیگیری شهر خلاق در گرگان از به اتمام رسیدن فاز اول مجموعه آرامگاه استاد لطفی خبر داد.

دادبود با بیان این که یکی از اقدامات شهرداری استفاده از ظرفیت خیران در اجرای برخی پروژه‌ها است، گفت: ایجاد سقاخانه و ساخت سرویس بهداشتی با مشارکت خیران انجام می‌شود.

انتهای پیام/ مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار