جانشین انتظامی آزادشهر:

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از دستگیری فردی خبر داد که بخاطر سرقت طلاها، ضمن قتل مادرزن خود، جسد وی را سوزاند.

فردی در آزادشهر مادرزن خود را به خاطر سرقت طلا سوزاند

به گزارش گلستان ۲۴؛ فریدون در خصوص قتلی که ماه گذشته در آزادشهر رخ داد اظهار کرد: در تاریخ ۹ آبان ماه سال جاری در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، خبر وقوع آتش و مرگ یک زن ۴۸ ساله در آزادشهر گزارش شد.

وی ادامه داد: بلافاصله نزدیک‌ترین تیم گشتی پلیس ۱۱۰ به محل حادثه رسید و با توجه به مرگ این زن، تیم بررسی صحنه جرم به صحنه حادثه اعزام شد.

جانشین فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: در بررسی‌های مقدماتی کارشناسان بررسی صحنه جرم، علاوم وقوع قتل بدست آمد که در این راستا پرونده با رویکرد بررسی مرگ این زن ۴۸ ساله در پلیس آگاهی شهرستان تشکیل و تحقیقات آغاز شد.

جهانتیغ بیان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد داماد این خانم در روز و ساعت حادثه در محل وقوع حادثه حضور داشته است که با هماهنگی مرجع قضایی تحقیقات از وی آغاز و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد.

وی تاکید کرد: متهم که در ابتدا منکر ابتکار به جرم شده بود، در مشاهده مستندات و ادله پلیس، به قتل مادر زن خود اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی آزادشهر در خصوص علل و انگیزه این فرد از این اقدام مجرمانه تاکید کرد: متهم در اعترافاتش بیان کرد که به قصد سرقت طلاهای مادر زنش به خانه وی رفته و زمانی که با مقاومت این زن ۴۸ ساله مواجه شد وی را با جسم سخت به قتل رساند.

جهانتیغ بیان کرد: متهم برای از بین بردن شواهد وقوع جرم تصمیم به آتش‌زدن منزل و پیکر مادر زن خود کرد که با هوشیاری کارآگاهان و کارشناسان پلیس، وی شناسایی و روز گذشته دستگیر شد.

وی گفت: متهم با تکمیل شدن پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

انتهای پیام/ فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار