مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: هلال احمر گلستان با استقرار ۱۱۵ نیروهای عملیاتی شامل پرسنل و نجاتگر در سطح ۳۳ پایگاه امدادونجات جاده ای ثابت و سیّار در طرح زمستانه فعالیت می کند.

فعالیت ۳۳ پایگاه هلال احمر گلستان در طرح زمستانه

به گزارش گلستان 24 ؛به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، محمد علی هروی در خصوص آغاز طرح ملی امداد و نجات در زمستان ۹۷ اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم در جاده های شهری و برون شهری سراسر گلستان، طرح ملی امدادونجات زمستانی از ۲۲ آذر ماه آغاز شده است.

وی افزود: در این طرح جمعیت هلال احمر گلستان با استقرار ۱۱۵ نیروهای عملیاتی شامل پرسنل و نجاتگر در سطح ۳۳ پایگاه امدادونجات جاده ای ثابت و سیّار خدمت رسانی ارائه می کند.

هروی در ادامه افزود: پشتیبانی این طرح با ظرفیت ۵۷ دستگاه خودروی آمبولانس و امدادی، یک فروند بالگرد، یک دستگاه خودروی آبی-خاکی آرگو انجام می شود.

وی گفت: واحد آنست جمعیت هلال احمر گلستان با بهره مندی از دو قلاده سگ جستجو و نجات به منظور جستجوی مصدومان احتمالی در حوادث، در حالت آماده باش کامل هستند.

هروی اشاره کرد: در ۱۵ پایگاه امدادونجات جاده ای و کوهستانی استان، اسکان اضطراری به منظور اسکان موقت مسافران در راه مانده پیش بینی شده است.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار