شهردار گرگان با بیان اینکه تا پایان سال ۳۶ پروژه در گرگان اجرا می‌شود، گفت: شهربازی مدرن گرگان در منطقه هزارپیچ اجرا خواهد شد و ساخت آن تا پایان امسال آغاز می‌شود.

 ۳۶ پروژه عمرانی بزرگ تا پایان امسال در گرگان اجرا می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛عبدالرضا دادبود ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از میدان جدید با طراحی منحصر به فرد در تقاطع انتظام واقع در بلوار دانشجو گرگان اظهارداشت: این تقاطع جز مناطق پرخطر و حادثه‌خیز شهر گرگان بود که با اقدام به موقع شهرداری گرگان در یک اقدام تعاملی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان و حمایت‌های معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و نگاه ویژه شورای اسلامی شهر گرگان پروژه میدان دانشجو ساخته و به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: با توجه به پیوستن 6 مسیر به این تقاطع، طراحی این میدان به صورت منحصر به فردی انجام شده تا علاوه بر برآورده کردن رویکرد ترافیکی، از نظر زیبایی و فضاسازی محیطی نیز پاسخگوی نیاز منطقه باشد.

شهردار گرگان اظهار کرد: تاکنون 4 پروژه در نظر گرفته شده به مناسبت چهل سالگی پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به بهره‌برداری رسیده و تا پایان سال 36 پروژه دیگر نیز به بهره‌برداری خواهد رسید و یا کلنگ‌زنی خواهد شد.

دادبود ادامه داد: تملک و تعریض محور برای ایجاد این میدان بسیار سخت و زمان‌بر بود اما با درایت مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان این پروژه در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری رسید.

شهردار گرگان با اشاره به هفته فرهنگی گرگان، اظهار کرد: در هفته فرهنگی گرگان با هدایت‌های بخش‌های مختلف فرهنگی مدیریت شهری برنامه‌های خوبی برگزار شد و خوشبختانه نام این میدان به نام دانشجو نامگذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: فراخوان المان دانشجو منتشر شده و تلاش می‌شود با همکاری دانشجویان این المان طراحی، تائید و ساخته و به بهره‌برداری برسد.

دادبود با اشاره به اجرای ساخت پروژه ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک ویلاشهر گفت: این ایستگاه هفتمین ایستگاه آتش‌نشانی گرگان است که در اسفندماه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تاکید کرد: یک زمین 9 هکتاری در این منطقه وجود دارد که برای گردشگری در نظر گرفته شده و قرار است مجموعه کارتینگ، پیست دوچرخه‌سواری، پارک ژوراسیک و فضای شهر بازی کوچک و مسیر پیاده‌روی در این زمین 9 هکتاری در نظر گرفته شده است.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: نگاه شهرداری به منطقه شمال شهر و منطقه شمال کمربندی نگاه ویژه‌ای است که برای سال آینده نیز پروژه‌های متعددی را در نظر گرفته‌ایم که امیدوارم برای مردم مبارک و منشا خیر باشد.

دادبود با اشاره به ایجاد پیست موتورسواری در گرگان گفت: این پیست یک ماه دیگر آماده و تقدیم جوانان شهر گرگان خواهد شد تا کمک کنیم به افزایش خدمات ورزشی که تاثیر مثبتی را در حوزه کاهش سوانح رانندگی در شهر هم داشته باشد.

وی اضافه کرد: شهربازی گرگان در منطقه هزارپیچ اجرا خواهد شد و مطالعات این پروژه تمام شده و منتظریم مشاور آخرین اصلاحات را انجام دهد و کلنگ این پروژه تا پایان سال به زمین زده خواهد شد.

شهردار گرگان گفت: همه دستگاه‌ها در حوزه مدیریت شهری موثر هستند و در کنار اختلاف‌نظرها، این وحدت و همدلی که وجود دارد می‌تواند در توسعه گرگان موثر باشد و اتفاقات خوب دور از دسترس نیست.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار