مامور وظیفه شناس کلانتری 11 انتظامی گنبدکاووس که چند روز پیش در حین گشت زنی یک فقره چک بانکی به مبلغ 300 میلیون ریال پیدا کرده بود، صبح امروز (یکشنبه) آن را به نماینده بانک عامل تحویل داد.

 مامور انتظامی گنبد چک 300 میلیون ریالی را تحویل داد

به گزارش گلستان 24 ؛ فرمانده انتظامی گنبدکاووس درحاشیه تحویل این چک به نماینده بانک عامل به خبرنگار ایرنا گفت: این مامور وظیفه شناس که به همراه یکی از سربازان، مشغول گشت پیاده در سطح شهر بود، چک حامل به مبلغ 300 میلیون ریال را که در فضای سبز حاشیه پیاده رو افتاده بود، پیدا می کند.

سرهنگ محمود علی فر افزود: استوار یکم رضا جهانتیغ پس از پیدا کردن چک آن را به واحد بازرسی انتظامی تحویل می دهد تا صاحب آن شناسایی و چک به او تحویل شود.

وی اضافه کرد: باوجود تلاش های انجام شده و پیدا کردن آدرس و شماره تلفن صاحب چک که ساکن قائم شهر در استان مازندران است، به دلیل خاموش بودن تلفن موفق به تماس با صاحب چک و تحویل آن نشدیم.

سرهنگ علی فر ادامه داد: با این حال با هماهنگی انتظامی گلستان، مقرر شد چک به نماینده بانک عامل تحویل شود تا از طریق بانک به شعبه صادر کننده چک برگردانده شود.

وی با قدردانی از مامور وظیفه شناس انتظامی، تصریح کرد: براساس دستورالعمل ناجا در خصوص کارکنان صحیح العمل، از این مامور تقدیر می شود.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس همچنین از دستگیری سارق سابقه دار سرقت به عنف خودرو دراین شهرستان خبر داد و گفت: این سارق روز گذشته با تهدید صاحب یک دستگاه خودروی تیبا که یک خانم بود، اقدام به سرقت خودرو می کند.

سرهنگ علی فر افزود: پس از تماس مالباخته با 110 و حضور بموقع ماموران در محل سرقت و بررسی فنی و میدانی موضوع، سارق در کمتر از دو ساعت در خیابانی واقع در قسمت جنوب غربی شهر گنبدکاووس دستگیر شد.

شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

 

انتهای پیام /*

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار