معاونت زیربنایی شهرداری گرگان گفت: زیرساخت شبکه های زیر زمینی آب، برق و گاز گرگان ضعیف است و به همین دلیل امکان حفاری برای تسریع در ساخت فاضلاب این شهر وجود ندارد.

 زیرساخت زیرزمینی شبکه های خدمات رسان گرگان ضعیف است

به گزارش گلستان 24 ؛ مرتضی فاضلی عارف شامگاه شنبه در یکصد و نهمین جلسه شورای شهر گرگان اظهار داشت: مسیرهایی که در حال حاضر حفاری فاضلاب در آن ها انجام می شود، عمدتا قدیمی است و اطلاعاتی از وضعیت خطوط آب، برق و گاز در زیر زمین وجود ندارد.

وی بیان کرد: فعالیت شبانه این شرکت ها اگر چه موجب سرعت بخشیدن به اتمام پروژه می شود اما نبود اطلاعات از شرایط خطوط این خدمات در زیرزمین ممکن است به بروز آسیب های فراوان به شبکه ها منجر شود.

در این جلسه اعضای شورای شهر گرگان از کندی عملیات حفاری شبکه فاضلاب گرگان گلایه کرده و خواستار سرعت بخشی به روند اتمام این پروژ شدند.

تاخیر در اجرا، عدم اطلاع رسانی شفاف از زمان آغاز و پایان پروژه ، زمان بندی نامناسب خاکبرداری به همراه وقفه های متعدد در روند اجرای پروژه از جمله گلایه های مردم در این جلسه بود.

در این جلسه همچنین به مقوله ایمنی پارکبانان شهرداری و کارگران فضای سبز گرگان مورد گفت و گو اعضای شورا قرار گرفت.

اعضای شورای شهر گرگان با اشاره به فرا رسیدن فصل سرد، بهبود روند توزیع البسه زمستانه و کاورهای دارای شبرنگ بین کارگران فضای سبز و پارکبان ها را مورد تاکید قرار دادند .


انتهای پیام /م

 

ارسال نظر

آخرین اخبار