به مناسبت چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی و با تلاش واحد موسیقی حوزه هنری استان گلستان، فراخوان سومین همایش منطقه ای «دوتارنوازان» استان های گلستان، مازندران، گیلان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خراسان رضوی در گرگان منتشرشد.

فراخوان سومین همایش منطقه ای «دوتارنوازان» در گرگان منتشر شد

به گزارش گلستان 24 ؛ به نقل از روابط عمومی حوزه هنری گلستان، مسئول واحد موسیقی این مرکز در اظهار داشت: این جشنواره در بخش مقالات تخصصی و آثار پژوهشی دوتارنوازی برگزار می‌شود و به آثار برتر نیز جوایز نقدی تعلق می گیرد.

دانیال کلاهدوزی در ادامه از اعلام و انتشار فراخوان این همایش در بین استان های گلستان، مازندران، گیلان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خراسان رضوی خبر داد و گفت: این همایش با هدف فراهم کردن زمینه مناسب برای ترویج نوازندگی دوتار و حفظ گنجینه ارزشمند موسیقی مقامی وهمچنین ارج‌ نهادن به تلاش هنرمندان و پژوهشگران این عرصه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در گرگان برگزار می‌شود.

وی ضمن دعوت از هنرمندان، نوازندگان و پژوهشگران موسیقی در استان های یاد شده برای شرکت هرچه پرشورتر در این رویداد هنری تأکید کرد و افزود: اخبار مربوط به همایش تنها از طریق ستاد برگزاری، پایگاه اینترنتی و کانال تلگرام رسمی آن اطلاع‌رسانی خواهد شد و متقاضیان شرکت در جشنواره در تمامی مراحل می‌توانند از طریق تلفن01732239410-01732236466 داخلی108"واحد موسیقی" سوالات و نقطه نظرات خود را با مسئولین برگزاری همایش در میان بگذارند.

 

مسئول واحد موسیقی حوزه هنری گلستان در ادامه با اشاره به اینکه متن فراخوان همایش ازهم اکنون در پایگاه اطلاع رسانی حوزه هنری گلستان قابل دسترسی و دریافت است، گفت: علاقه مندان می بایست آثار خود را به آدرس گرگان، خیابان پنجم آذر، آذر 1/18 واحد موسیقی حوزه هنری استان گلستان و یا به آدرس الکترونیکی kolahdoz@artgolestan.ir ارسال کنند.

وی اظهارامیدواری کرد: این رویداد هنری بتواند با تکیه بر دستاوردهای دوره‌ های گذشته و بهره‌گیری از تجارب و قابلیت‌های هنرمندان و اساتید برجسته گلستانی و استان های همجوار ،گامی مؤثر در راستای ارتقای قابلیت‌ها و ارائه هرچه بهترظرفیت و توان موسیقایی هنرمندان در زمینه دوتارنوازی بردارد.

کلاهدوزی مهلت ارسال آثار را تا 5 بهمن ماه اعلام کرد و اظهار داشت: سومین همایش منطقه ای دوتارنوازن  با حضور هنرمندان استان های یاد شده، بهمن ماه سال جاری همزمان با سالگرد چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گرگان برگزار می شود.


انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار