رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: چند نفر از کارمندان یکی از اداره‌های استان گلستان که با جعل اسناد بیش از ۱۸ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.

 کارمندان کلاهبردار در گلستان دستگیر شدند

به گزارش گلستان 24 ؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهارداشت: چند نفر از کارمندان یکی از اداره‌های استان با جعل اسناد مربوط به شرکت زیرساخت و با این ادعا که از یکسری اختیارات در مخابرات برخوردار هستند در قراردادی که با یک پیمانکار بسته بودند از او خواستند کابل نیکل  برای طرح‌های مخابراتی وارد کشور کند .

وی افزود: پیمانکار کابل‌های مورد نظر را  به ارزش 18 میلیارد تومان وارد کشور و تحویل این دو نفر داد اما  پس از تحویل، متوجه شد از پول خبری نیست و اسنادی هم که این دو کارمند به او داده اند جعلی است .

هاشمیان در ادامه گفت: صاحبان شرکت سرمایه گذاری پس از این که به جعلی بودن اسناد پی بردند به دادسرای مرکز استان شکایت کردند و با اقدامات بازپرس شعبه پنجم دادسرای گرگان و معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادسرا، 2 نفراز کارمندان متخلف دستگیر و همه اموال به ارزش 18 میلیارد تومان که کلاهبرداری شده بود در کمتر از 3 روز به صاحب اموال بازگردانده شد .

به گفته رئیس کل دادگستری استان گلستان، تحقیقات بیشتر برای شناسایی و دستگیری دیگر مجرمان ادامه دارد.

انتهای پیام/ش

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار