مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان از کمک ۸ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومانی حامیان گلستانی به فرزندان ایتام و محسنین در ۸ ماهه سال جاری خبر داد.

 خیران بیش از ۸ میلیارد تومان در گلستان به ایتام و محسنین کمک کردند

به گزارش گلستان 24 ؛ اسکندر اسکندری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش کمک‌های خیران اظهارداشت: 8 ماهه سال 97، 8 میلیارد و 850 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای اکرام ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان با اشاره به مشارکت 18 هزار و 318 حامی نیکوکار گلستانی در طرح‌های «اکرام ایتام» و «محسنین» کمیته امداد، افزود: بیش از 8 هزار فرزند یتیم و محسنین تحت تکفل حامیان، در 8 ماهه نخست امسال بیش از 6 میلیارد و 700 میلیون تومان کمک‌های نقدی و بیش از 2 میلیارد تومان کالا و کمک‌های غیرنقدی دریافت کرده‌اند.

به گفته وی، نیکوکاران می‌توانند با حداقل پرداخت ماهانه 50 هزار تومان حمایت مالی از کودکان بی‌سرپرست و ایتام نیازمند را عهده‌دار شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان یادآور شد:هموطنان می‌توانند برای ثبت‌نام الکترونیکی و مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین به پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) به نشانی http://mohsenin.ir مراجعه کنند و در این سنت حسنه سهیم شوند.

وی افزود: مردم خیر گلستانی همچنین می‌توانند برای مشارکت در این طرح خداپسندانه کمک‌های مالی خود را به منظور حمایت از ایتام به شماره حساب جام 5200520062 بانک ملت بنام طرح اکرام اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان واریز و با استفاده از تلفن همراه(نرم افزار سکه) و همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت وجوهات خود اقدام کنند.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار