دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه در گنبدکاووس برگزار شد

به گزارش گلستان 24 ؛ حکیم ایگدری در حاشیه آغاز مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه گنبدکاووس در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور با شرکت 72 چابکسوار در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

وی افزود: در مسابقات هفته ششم 72 راس اسب در 7 دور یک‌هزار و یک‌هزار و 200 متری با هم رقابت کردند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تاکید کرد: در پایان هفته ششم این مسابقات، در دور نخست و سوم کمال دالیجه عطا با اسب‌های زلیخا سیاه‌پوش و سامین، در دور دوم رامین قهرمانی با اسب مجیک لایتینگ، دور چهارم ستار مهرانی با اسب گل‌لیدی، در دور پنجم امین محمدی با اسب ماه مرال و در دور ششم یعقوب انفاس با اسب تاوان سیاه و در دور هفتم آق اویلی بشگرد با اسب وولکان عناوین برتر دورهای مختلف را کسب کردند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان افزود: در رقابت‌های این هفته سوارکاران با اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد باهم رقابت کردند.

وی تصریح کرد: به مربیان، سوارکاران و صاحبان اسب‌های برتر در این هفته بیش از 90 میلیون تومان جایزه نقدی اهدا شد.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تاکید کرد: هفته هفتم کورس پاییزه هفته آینده در گنبدکاووس برگزار و در فصل‌های بهار، تابستان، پائیز در شهرهای آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس کورس‌های سوارکاری برگزار می‌شود.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار