نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ گفت: از ۴۳ هزار میلیارد تومان بودجه پیشنهادی دولت برای آموزش و پرورش دفاع خواهیم کرد.

 عضو کمیسیون تلفیق بودجه: از بودجه ۴۳ هزار میلیارد تومانی آموزش و پرورش دفاع خواهیم کرد

به گزارش گلستان 24 ؛ شهرام کوسه غراوی صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهارد اشت: سال گذشته اعتبار مالی وزارت آموزش و پرورش 33 هزار میلیارد تومان بود، که امسال 10 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی افزود:  از 43 هزار میلیارد تومان بودجه پیشنهادی دولت در بودجه سال آینده برای آموزش و پرورش دفاع خواهیم کرد.

غراوی اظهار کرد: همچنین برای تأمین مالی اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان در سطح کشور نیز از سوی دولت 2 هزار میلیارد تومان بودجه پیشنهاد شده است.

نماینده مردم مینودشت،گالیکش، کلاله و مراوه تپه در ادامه اظهار داشت: پیشنهاد 14 میلیارد دلاری دولت برای معیشت مردم در تأمین کالاهای اساسی، نگاه مثبت نمایندگان را در پی خواهد داشت.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 با اشاره به نگاه دولت در بودجه برای نیازمندان گفت: 7 میلیارد تومان اعتبار در بودجه پیشنهادی دولت برای کمک به معیشت خانواده‌های نیازمند پیشنهاد شده است.

وی از پیگیری‌های اعتبار برای تعیین تکلیف بخش تخریبی مسکن مهر  کلاله و خانه‌های نشست کرده در شهر فراغی خبر داد و گفت: با گله‌مندی از مدیریت بحران کشور، به دنبال تخصیص 3 میلیارد تومان اعتبار اعلامی برای رفع مشکل ازسوی مدیریت بحران کشور هستیم تا مشکل مردم پس از مدت‌ها انتظار رفع شود.

غراوی در ادامه درباره کمبود تجهیزات بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله نیز گفت: سی‌تی‌اسکن به محض خروج از گمرک به کلاله ارسال می‌شود و امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده تخت‌های دیالیز نیز برای بیمارستان شهرستان محقق شود.

وی گفت: با همراهی نمایندگان استان تلاش خواهیم کرد، بودجه استان در مقایسه با پارسال نه تنها کاهش نیابد بلکه با توجه به محرومیت‌های استان، افزایش داشته باشد.

انتهای پیام

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار