والیبالیست های ملی پوش گلستانی با یک برد و دو شکست در دور مقدماتی از صعود به جدول اصلی مسابقات تور جهانی چهار ستاره لاهه هلند بازماندند.

 گلستانی ها از تور جهانی والیبال ساحلی هلند حذف شدند

به گزارش گلستان 24  ؛ دبیر هیات والیبال استان گلستان گفت: تیم ملی ب ایران با زوج رحمان رئوفی و حامد میرزاعلی از گلستان در بازی نخست با امتیازات 21بر17 و 21بر18 تیم انگلیس 2را شکست داد اما در دومین دیدار با امتیازات 22بر20 و 21بر16 به فرانسه باخت و از صعود به مرحله نهایی بازماند.

حسین مقدم راد اظهار داشت: آرش وکیلی و بهمن سالمی گلستانی های عضو تیم الف ایران نیز در نخستین بازی جدول مقدماتی به مصاف لیتوانی رفتند و با امتیازات 24بر22 و 21بر17 متوقف و از صعود به جدول اصلی ناکام ماندند.

وی افزود: برای تیم های برتر این رقابتها تا رده هشتم در مجموع جایزه نقدی400 هزار دلاری تعیین شده است.

پرویز فرخی، بهمن سالمی، آرش وکیلی، رحمان رئوفی، حامد میرزاعلی، رسول یمرلی، وحید نیکوفر، کامبیز کلته، جواد فیروزپور، آق محمد سلاق و سینا عنایتی از جمله والیبالیست های ساحلی استان گلستان هستند که در تیم ملی ایران در مسابقات مختلف آسیایی و جهانی موفق به کسب مدال های رنگارنگ شده اند.

استان گلستان قطب والیبال ساحلی ایران است بطوریکه تمام اعضای تیم های اعزامی از کشورمان به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 در کشور اندونزی را گلستانی ها تشکیل دادند.

ایران تاکنون دو بار در سال های 2011 با حضور پرویز فرخی و آق محمد سلاق و در سال 2017 با رحمان رئوفی و بهمن سالمی که همگی گلستانی هستند، قهرمان رقابت های آسیا شده است.


انتهای پیام /

 

ارسال نظر

آخرین اخبار