جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 23 فقره سرقت منزل در علی آبادکتول خبر داد.

 اعتراف سارق به 23 فقره سرقت منزل در گلستان

به گزارش گلستان 24 ؛

 

سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در علی آباد کتول و با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این راستا پس از بررسی شیوه و شگرد سرقت ها مشخص شد، همه سرقت ها توسط یک نفر صورت گرفته است که با انجام یکسری اقدامات فنی و تخصصی ماموران به سرنخ هایی از سارق پی بردند.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: سرانجام با اشراف اطلاعاتی ماموران، سارق سابقه دار که ساکن شهرستان آزادشهر بود شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی، در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

سرهنگ فروزان اظهار داشت: متهم که دارای اعتیاد شدید به موادمخدر است، در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با اسناد و مدارک پلیس، به 23 فقره سرقت منزل در علی آبادکتول اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، گفت: عدم استفاده از تجهیزات ایمنی و بازدارنده عامل مهمی در وقوع سرقت منزل است. از این رو، شهروندان می توانند با عمل به توصیه های پلیس نقش مهمی در پیشگیری از اینگونه جرایم داشته باشند./

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار