سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان گفت: در یک ماه اخیر نزدیک به ۵۰ هزار متر از اراضی دولتی در شهرستان‌های گنبدکاووس و آق‌قلا رفع تصرف شد.

 ۵۰ هزار مترمربع از اراضی دولتی در گنبدکاووس وآق‌قلا رفع تصرف شد

به گزارش گلستان 24 ؛به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، محمود تیموری اظهار داشت: در یک ماه اخیر نزدیک به 50 هزار متر از اراضی دولتی در شهرستان‌های گنبدکاووس و آق‌قلا رفع تصرف شد.

وی افزود: زمین‌های تصرف شده در 2 قطعه مجموع 5 هکتاری که توسط برخی افراد متخلف و سودجو تصرف و اقدام به بهره‌برداری کرده بودند توسط یگان حفاظت از اراضی اداره کل با اقدامات حقوقی و همکاری دادستان شهرستان و نیروی انتظامی و مراجع قضایی  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گنبدکاووس و آق‌قلا رفع تصرف و برخورد قانونی و قاطع با متصرفان انجام شد.

سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان افزود: در استان گلستان بیش از 2 هزار و 200  هکتار از اراضی دولتی و تحت حفاظت اداره کل راه و شهرسازی  قرار دارد.

تیموری اظهار کرد: یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه وشهرسازی استان گلستان از تیر ماه سال 96 با هدف حفاظت از اراضی دولتی و پیشگیری از زمین‌خواری، تعرض  و تصرف اراضی، با مساعدت مقامات قضایی و انتظامی آغاز به کار کرده است.

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار