فرمانده یگان حفاظت شیلات استان گلستان گفت: نیروهای یگان حفاظت شیلات گلستان در عملیات دریایی توسط ۳ فروند شناور موتوری گلف به پاکسازی دریا و جلوگیری از صید غیرمجاز در حوزه استحفاظی آشوراده، خواجه نفس و نوار مرزی کومه یک اقدام کردند.

 شکارچیان غیرمجاز دریای خزر در گلستان دستگیر شدند

به گزارش گلستان 24 ؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا شفائی زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: نیروهای یگان حفاظت شیلات گلستان در عملیات دریایی توسط 3 فروند شناور موتوری گلف به پاکسازی دریا و جلوگیری از صید غیرمجاز در حوزه استحفاظی آشوراده، خواجه نفس و نوار مرزی کومه یک اقدام کردند.

وی گفت: نیروهای این یگان در این عملیات توانستند  تعداد 200 رشته دام فلسدار و 6 شاخه لنگر بلاصاحب را جمع‌آوری و به اداره شیلات شهرستان گمیشان منتقل کنند.

فرمانده یگان حفاظت شیلات استان گلستان بیان داشت: همچنین در عملیاتی دیگر جهت حفاظت از دامهای خاویاری و مقابله با صیادان غیر مجاز  مامورین یگان حفاظت شیلات استان توانستند در حوزه استحفاظی آشوراده و چالاشت 3 صیاد غیر مجاز را همراه با آلات و ادوات صیادی شناسایی و دستگیر کنند.

وی گفت: 2 دستگاه قایق موتوری، 5 رشته دام فلسدار، 2 شاخه لنگر، یک دستگاه جی پی اس و تعداد 2 عدد پارو، کشفیات نیروهای یگان شیلات گلستان از این صیادان غیر مجاز بوده است.

فرمانده یگان حفاظت شیلات استان گلستان افزود: علاوه بر این کشفیات، در ادامه ماموران، 140 رشته دام فلسدار و 8 شاخه لنگر بلاصاحب را جمع‌آوری و به پایگاه آشوراده منتقل نمودند. متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرترکمن هدایت شدند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار