فرماندار شهرستان رامیان گفت: ره‌آورد سفر اخیر رئیس جمهور به شهرستان رامیان تخصیص ۵۰ میلیارد تومان برای احداث بیمارستان این شهرستان است.

 ثمرات انقلاب ۴۰ ساله‌ ـ استان‌ها| بیمارستان شهرستان رامیان ‌احداث می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛ محمود سالاری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در سفیر اخیر رئیس جمهور به استان گلستان مبلغ 112 میلیارد تومان برای راه‌اندازی مجتمع آبرسانی شهید رجایی یک و 2 تخصیص یافت که از این مبلغ 12 میلیارد تومان در سال 97 و 50 میلیارد تومان در سال 98 و 50 میلیارد تومان دیگر در سال 99 برای تکمیل و بهره برداری از این مجتمع هزینه می شود.

وی افزود: همچنین برای ساماندهی پارک جنگلی دلند، پارک شیرآباد هر یک اعتبار 15 میلیارد تومان تخصیص یافت و 50 میلیارد تومان نیز برای احداث یک بیمارستان در رامیان مصوب شد که در دهه فجر این بیمارستان کلنگ‌زنی می‌شود.

فرماندار شهرستان رامیان بیان داشت: بیش از 3 هزار میلیارد تومان در سفر ریاست جمهوری به استان گلستان تخصیص یافت که از این اعتبار 10 درصد آن برای شهرستان رامیان در نظر گرفته شده است. در این سفر ردیف اعتباری مشترک برای سد قره‌چای رامیان و زرین‌گل علی‌آبادکتول در نظر گرفته شده که با تکمیل و بهره‌برداری از سد رامیان تعدادی از روستاهای گنبدکاووس، خان‌ببین، تاتارعلیا و دلند از آب شرب این سد بهره‌مند می‌شوند.

وی درباره تسهیلات روستایی و عشایری یادآور شد: امسال 12 میلیارد و 500 میلیون تومان در حوزه تسهیلات روستایی و عشایری پرداخته شده و بیش از یک‌هزار و 300 نفر اشتغالزایی شد.

سالاری گفت: براساس آمار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در سال گذشته نرخ بیکاری 13.82 درصد بوده که این آمار امسال به 11.7 درصد رسیده است. در حال حاضر 2 روستا شهرستان رامیان 100 درصد بدون بیکار و در یک روستا 88 درصد و دیگری 82 درصد بدون بیکار داریم.

فرماندار شهرستان رامیان ادامه داد: 300 برنامه فرهنگی اجتماعی هنری در ایام دهه فجر در شهرستان اجرا می شودو شهرستان شاهد افتتاح 20 خانه هلال در این ایام است.

انتهای پیام/تسنیم

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار