فرماندار شهرستان آق‌قلا به کلنگ‌زنی نیروگاه برق ۲۵ مگاواتی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این پروژه با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی تا پایان سال در این شهرستان کلنگ‌زنی می‌شود.

 ‌‌نیروگاه برق ۲۵ مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومان در آق‌قلا احداث می‌شود‌

به گزارش گلستان 24 ؛ امانگلدی ضمیر در نشست خبری با خبرنگاران اظهارداشت: انقلاب اسلامی در آستانه 40 سالگی خود همانند روز نخست در مسیر آرمان‌ها و اهدافش حرکت می‌کند و اگر کمی و کاستی وجود دارد به دلیل ضعف عملکرد ما مدیران است.

وی افزود: اگر مردم از برخی مسائل ناراضی هستند، ناراحتی آنها از نظام نیست بلکه از برخی مدیران است.

فرماندار آق‌قلا با بیان اینکه همه برای حفظ نظام اسلامی مسئول هستیم، خاطرنشان کرد: حضور مردم در مناسبت‌های ملی و مذهبی نشان می‌دهد همچنان پای اعتقادات خود و اهداف انقلاب ایستاده‌اند.

وی با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی 411 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا در شهرستان آق‌قلا گفت: در این پروژه‌ها بیش از 226 میلیارد و 500 میلیون تومان سرمایه‌گذاری انجام شده است.

ضمیر ادامه داد: ساختمان گمرک، مرکز جامع سلامت شهری، گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی اترک، واحدهای مسکونی روستایی، شبکه‌های فیبرنوری و غیره پروژه‌هایی است که در دهه فجر افتتاح می‌شود.

وی گفت: در 6 ماه گذشته 18 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات در قالب مشاغل خانگی، اشتغال روستایی و فراگیر و طرح رونق تولید در شهرستان آق‌قلا پرداخت شده است.

فرماندار آق‌قلا افزود: از ابتدای سال گذشته تاکنون، دولت 63 میلیارد تومان کمک بلاعوض برای اجرای سیستم‌های نوین آبیاری به کشاورزان این شهرستان اعطا کرد.

وی به کلنگ‌زنی نیروگاه برق 25 مگاواتی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این پروژه با سرمایه‌گذاری 50 میلیارد تومانی بخش خصوصی تا پایان سال در این شهرستان کلنگ‌زنی می‌شود که تا هفته دولت سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

ضمیر ایجاد کشتارگاه دام سبک و سنگین با سرمایه‌گذاری 25 میلیارد تومانی و پرورش گوسفند 10 هزار رأسی را از دیگر پروژه‌های اقتصادی این شهرستان اعلام کرد که تا عملیات اجرایی آنها تا پایان سال آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار