رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر گفت: برخی که حاتم بخشی ظاهری آمریکا را الطاف الهی، ستاره و ماه و خورشید قلمداد کردند. اینها از تاریخ عبرت بگیرند. یکی از عناصر تفکر و تعقل ، عبرت گرفتن از تاریخ است.

 یکی از عناصر تفکر و تعقل ، عبرت گرفتن از تاریخ است

به گزارش گلستان 24 ؛ حجت الاسلام رضا دیلمی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر در مراسم ویژه برنامه جشن ۴۰ سالگی انقلاب (ارمغان انقلاب) اظهار کرد: کسانیکه عبودیت و تقوای الهی داشته و به اصول الهی پایبند باشند، در برابر خدعه و نیرنگ دشمنان ایستادگی می کنند.

وی افزود: اگر از من وشما بپرسند که در چه عصری زندگی می کنید، شاید جوابهایی چون، عصر هوا و فضا، علم، تکنولوژی، پیشرفتهای پزشکی و ... بدهیم، اما آیا در پاسخ های ما کسی از عصر غیبت امام زمان (عج) سخن می گوید! آیا در چنین عصری کسی سخن از وظایف منتظران واقعی ظهور می کند!

حجت الاسلام دیلمی بیان کرد: شهید زین الدین در عبارتی نورانی می فرماید، در عصر غیبت امام عصر کسی که آرزویش شهادت نباشد منتظر نیست. امام خمینی با تکیه بر این سلاح و سلاح عبودیت و تقوا، در غیبت وجود نازنین امام عصر برای بستر سازی تحقق تمدن بزرگ اسلامی به میدان آمد و هژمونی پوشالی جریان استکباری را در جهان فرو ریخت.

سخنران جشن ارمغان انقلاب تصریح کرد: امام در زمانی قیام کرد که ایران مستعمره آمریکا بود. زمانی که نظام طبقاتی و جشن های ۲۵۰۰ ساله در این کشور به عنوان یک ارزش قلمداد می شد. زمانی که آمریکایی ها مشخص می کردند که در حوزه های مدیریت فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی چه کسی حق مدیریت دارد. زمانی که آمریکایی ها مردم ایران را وحشی می خواندن و از انها حق توحش می گرفتند.

وی ادامه داد: امام در زمانی قیام کرد که مرجعیت دینی در غل و زنجیر بود و فریادها خفه می شد. زمانی که فحشا و منکر و رذایل اخلاقی در بطن و میدان مراکز شهرها بزرگ ما بیداد می کرد. امام آمد و بر اساس گفتمان اسلام ناب که ریشه در فرهنگ عاشورا دارد به ملت ما عزت، اقتدار و آبرو داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر گفت: امام آمد و به ما یاد داد، چگونه روی پای خود بایستیم. امام آمد و فعل ما می توانیم رابرای ما تفسیر کرد. امام نظام طاغوت سالاری را تبدیل به مردم سالاری کرد. امام آمد و روح خود اتکایی و خود باوری را به جامعه آموخت.

حجت الاسلام دیلمی خاطرنشان کرد: دشمنان بی آبروی خسارت دیده، دشمن مکار سیلی خورده، برای اینکه حیات سیاسی مجددی پیدا کند، همه کاری در این کشور انجام داد. ۸ سال جنگ تحمیلی، قائله کردستان، قائله گنبد، قائله اهواز، فتنه منافقین، نفوذ به مراکز تصمیم ساز، تطمیع برخی از عناصر خود فروخته که امروز مصادیق آن را به وضوح می بینیم، راه اندازی بستر صدها شبکه ماهواره‌ای ، جنگ نرم، تخریب قداستها، تخریب باورهای انقلابی، تخریب روحانیت و گفتمان بسیج، ترویج اسلام آمریکایی، لیبرالی و رحمانی تطهیر، چهره هیولایی آمریکا و... گوشه ‌ای از تلاشهای دشمنان بود.

سخنران جشن ارمغان انقلاب بیان کرد: امروز برخی بعد از ۴۰ سال فهمیدند که آمریکا قابل اعتماد نیست. امام خمینی (ره) ۴۰ سال پیش فرموده بودند آمریکا شیطان بزرگ است. برخی امروز در حالی به عهد شکنی آمریکایی‌ها پی بردند که می گویند آمریکایی‌ها حتی لیاقت صرف هزینه خودکار را هم ندارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر تصریح کرد: برخی که حاتم بخشی ظاهری آمریکا را الطاف الهی، ستاره و ماه و خورشید قلمداد کردند. اینها از تاریخ عبرت بگیرند. یکی از عناصر تفکر و تعقل ، عبرت گرفتن از تاریخ است.

وی اظهار کرد: امامین انقلاب بارها تاکید کردند به دست آهنین در زیر دستکش مخملی آمریکایی‌ها اعتماد نکنید. ایشان رابطه آمریکا با ما را، رابطه گرگ با میش بیان فرمودند. با این حال، خباثت آمریکایی‌ها برای همه آشکار شد، اما برای این عده نه!

حجت الاسلام دیلمی افزود: دشمنان اسلام، بخصوص آمریکا دسیسه های زیادی برای مقابله با انقلاب اسلامی انجام داد و القاء تفکرات فمنیستی و اومانیستی، تخریب بنیان خانواده یکی از آنهاست. رابرت برداک ملعون، زمانی که شبکه فارسی ۱ را راه اندازی می کرد، گفت؛ من با این شبکه کاری می کنم که از هر ۵ ازدواج در ایران ۴ مورد آن به طلاق برسد.

سخنران جشن ارمغان انقلاب خاطرنشان کرد: نگاه کنید که آمریکایی ها چگونه حساب شده وارد میدان شده و علیه گفتمان انقلاب تلاش می کنند و بدنبال تغییر ذائقه‌ها هستند. امروز جنگ ، جنگ اندیشه است. امروز درون انقلاب برخی از حلقوم‌ها همان سخنی را می گویند که آمریکایی‌ها می زنند. امروز برخی از حلقوم‌ها، برخی از عناصر نفوذی، بعضی از جریان‌های فتنه، همان کاری را انجام می دهند که آمریکایی‌ها می خواهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر گفت: بریده باد این حلقوم‌ها، این تفکرات که علیه گفتمان امام و شهدا تلاش می کنند و سعی دارند در مراکز مختلف نفوذ پیدا کنند. امروز عصرحضور و هوشیاری است.

وی در پایان گفت: صبر فعال و با استقامت پایدار ، توجه به مرجعیت دینی و منویات مقام عظمای ولایت، بصیرت افزایی و رصد تحرکات دشمن وظیفه امروز ما می باشد. دقت داشته باشید که فضای مجازی امروز هم می تواند فرصت یا تهدید باشد. دشمن نمی خواهد عزت و اقتدار ما را ببیند. انشاا... تمام ایران اسلامی جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را در ۲۲ بهمن تماشایی برگزار خواهد کرد.

1

3

4

6

15

انتهای پیام /

ارسال نظر

آخرین اخبار