فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: علاوه بر برنامه‌هایی که در شهرستان برنامه‌ریزی شده، ۱۱۰ برنامه شاخص با محوریت سپاه شهرستان در ایام دهه فجر در گنبدکاووس اجرا می‌شود.

 ۱۱۰ برنامه شاخص به مناسبت چله انقلاب توسط سپاه گنبدکاووس اجرا می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛سرهنگ رمضان قاسم‌پور عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: برنامه‌های زیادی در شهرستان در ایام دهه فجر توسط سپاه مانند کاروان جشن انقلاب، برنامه‌های تربیتی و میقات صالحین در نمازجمعه، یادواره شهدا، طرح 40 مسجد 40 حضور، همایش دختران انقلاب و غیره برگزار می‌شود.

وی افزود: در این ایام 11 یادواره شهدای دانش آموزی و محلات در شهرستان برگزار می‌شود و یادواره شاخص ما در شب 22 بهمن ماه همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان یادواره شهدای فجرآفرینان در مسجد قائمیه است.

فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس بیان داشت: نمایشگاهی از دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی توسط بسیج در ایام برپا است،  ضمن اینکه نشست های فرهنگی بصیرتی و تبیین دستاوردهای انقلاب در 4 سطح بسیجی و مردمی نیز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: طرح قرارگاه پیشرفت و آبادانی در منطقه کرند از 2 سال گذشته در راستای محرومیت‌زدایی در حال انجام است.

سرهنگ قاسم‌پور گفت: احداث حمام دام برای 3 روستا،حفر 2 حلقه چاه،احداث آب تصفیه‌کن و لوله‌گذاری بیش از 200 کیلومتر برای آبرسانی شرب و سالم به روستاهای کرند و هوتن و بازسازی چشمه آی‌تمر از جمله پروژه‌های در حال انجام این طرح است.

وی یادآورشد: به زودی طرح‌های زودبازده در راستای محرومیت زدایی در شهرستان اجرایی می شود که در زمان خودش اطلاع رسانی می شود. 40 هزار طرح محرومیت‌زدایی در کشور اجرا می شود که از این تعداد حدود یک‌هزار و 300 طرح در استان است و بخش زیادی از این طرح ها در مناطق محروم گنبد کاووس اجرایی می‌شود.

فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: هر پایگاه مقاومت مکلف است یک گروه جهادی را در محدوده فعالیت خود داشته باشد تا در ارودهای جهادی برای رفع محرومیت شرکت کنند.

وی اضافه کرد: سومین مرحله اعزام راهیان نور دانش آموزی در ایام دهه فجر صورت می گیرد.در این مرحله دانش‌آموزان پسر شهرستان به مدت 4 روز به مناطق جنوب کشور اعزام می‌شوند. در 2 اعزام قبلی دختران دانش آموز به مناطق غرب کشور اعزام شدند.

قاسم‌پور بیان کرد: مفتخریم که دستاوردهای انقلاب اسلامی در 40 سالگی پیروزی انقلاب بسیار فراوان و ارزشمند است. مهمترین دستاورد انقلاب،عزتی است که مردم ما به دست آوردند و مردم سالاری دینی جایگزین قدرت‌مداری شده و خودمان برای کشورمان تصمیم می‌گیریم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار