در چهارمین شب اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر حدود ۹۰۰ نفر به تماشای دو فیلم سینمایی «ناگهان درخت» و «سرخپوست» در تالار فخرالدین اسعد گرگانی نشستند.

دلربایی «سرخپوست» از گرگانی ها/صف طولانی علاقه مندان در زیر باران

به گزارش گلستان 24 ؛ چهارمین شب سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر در تالار فخرالدین اسعد گرگانی با اکران «ناگهان درخت» و «سرخپوست» به پایان رسید.

«ناگهان درخت» به کارگردانی صفی یزدانیان و بازی پیمان معادی و مهناز افشار ساعت ۱۹ اکران و با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شد.

این فیلم روایت داستان زندگی مردی میانسال به نام فرهاد (پیمان معادی) است که قصه فیلم از زبان خود او و در قالب اعتراف در پیش یک روانشناس بیان می‌شود.

فیلم سینمایی «سرخپوست» هم به کارگردانی نیما جاویدی و بازی تحسین برانگیز نوید محمدزاده ساعت ۲۱ به روی پرده نمایش رفت و با استقبال فوق العاده ای از سوی مخاطبان رو به رو شد، به گونه ای که با وجود هوای سرد و بارانی صف طویلی جلوی درب ورودی تالار فخرالدین اسعد گرگانی برای تماشای این فیلم تشکیل شده بود.

سرخپوست در چهارمین شب سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در گرگان توانست نمره قبولی از مخاطبان خود در تالار فخرالدین اسعد گرگانی بگیرد و اکثر مخاطبان رضایت خود را از این فیلم اعلام کردند.

محمدرضا ملکزاده، مدیراجرایی این جشنواره و رئیس انجمن سینمای جوان استان گلستان استقبال مخاطبان از فیلم های اکران شده در شب چهارم جشنواره فیلم فجر در تالار فخرالدین اسعد گرگانی فوق العاده توصیف کرد و گفت: حدود ۹۰۰ نفراز دو فیلم ناگهان درخت و سرخپوست دیدن کردند که در زمان اکران سرخپوست تمام ظرفیت ۵۰۰ نفره سالن نمایش تالار فخرالدین اسعد گرگانی پر بود.

 در پنجمین شب جشنواره فیلم فجر در گرگان «طلا» ساخته پرویز شهبازی ساعت ۱۹ و «جان دار» به کارگردانی امیری دوماری و  پدرام پور ساعت ۲۱ در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اکران خواهند شد.


انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار