گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 29 فقره سرقت منزل در شهرستان " گرگان " خبر داد.

 اعتراف سارق به 29 فقره سرقت در"گرگان"

به گزارش گلستان 24 ؛

سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پس از وقوع چندین فقره سرقت منزل در گرگان و با توجه به حساسیت موضوع، موضوع دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا پس از یک سری تحقیقات تخصصی و بررسی شیوه و شگرد سرقت ها، ماموران به سرنخ هایی از یک سارق سابقه دار رسیدند و با انجام اقدامات پلیسی و اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی وی شدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات موفقیت آمیز، ماموران متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی گلستان، تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه جرمی شد اما پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس به 29 فقره سرقت منزل در گرگان اعتراف کرد.

سردار جاویدان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، گفت: سرقت از جمله جرایمی است که پلیس با تمام توان با آن مقابله کرده و شهروندان می توانند با عمل به توصیه های پلیس، نقش بسزایی در پیشگیری از این جرم داشته باشند.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار