امام جمعه اهل سنت شهر فراغی شهرستان کلاله گفت: شهادت فرزندان غیور کشور ما در چنین عمل‌های تروریستی سبب انسجام و همبستگی بیشتر مردم ایران می‌شود.

 آخوند صفری: شهادت فرزندان ایران اتحاد ملت را مستحکم‌تر می‌کند

به گزارش گلستان 24 ؛ آخوند محمد امین صفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در شهرستان کلاله اظهارداشت: دشمن به خیال اینکه با این‌گونه جنایات، مردم ایران وحدت و وفاق خود را از دست می‌دهند و بین آنها فاصله می‌افتد دست به این اعمال می‌زند. دشمن بداند با شهادت جوانان غیور این مرز و بوم اتحاد و انسجام بین ملت بیشتر و قوی‌تر می‌شود.

وی افزود: اعمال ناشایست و تروریستی دشمنان ایران اسلامی چه از نظر علما اهل تشیع و چه علمای اهل تسنن محکوم است و به لحاظ قانونی، شرعی و وجدانی جرم و به دور از انسانیت است.

امام جمعه اهل سنت شهرفراغی شهرستان کلاله بیان داشت: دشمنان توان مقابله نظامی با نیروهای خدوم، انقلابی و جان برکف انتظامی، نظامی و به ویژه سپاه ما را ندارند و به همین سبب غافلگیرانه دست به عمل غیرانسانی تروریستی می‌زنند.

وی ادامه داد: آنها قصد دارند که کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران را ناامن جلوه دهند و مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی دلسرد کنند. این اعمال بی‌خردانه اثر منفی دارد و سبب می‌شود تا مردم وفاداری خود را به نظام تقویت کنند.

آخوند صفری گفت: ملت ما آگاه و بیدار است و با این جنایت‌ها، دست از پشتیبانی خود  از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی برنمی‌دارد.

وی یادآور شد: آمریکا و اسرائیل و نوکرانشان آماده پاسخگویی محکم نیروهای سپاه و بسیج به این عمل بی‌شرمانه خود باشند.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار